2H
Narvesen
WO2
Ilona Gaiduka
1978
Oksana Aņisko
1980
Tatjana Vološčuka
1990
Nataļja Arbeitere
1980
MO2
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Fun Catchers Young
Eļmans Bagamedovs
2009
Maksims Janevics
2011
LV BĀRDAS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Ritvars Podziņš
1990
Fun Catchers
Ilja Kožukovskis
1994
Oļegs Nikolaevs
1994
Putekļu rijēji
Mārtiņš Treijs
1980
Uldis Cīrulis
1987
TAD JAU REDZĒS
Rihards Čaiba
1993
Rihards Grinaško
2002
Perimetrs
Kristaps Kudlāns
1990
Jānis Geduševs
1991
Bračkas
Lauris Magazeinis
1992
Jānis Magazeinis
1992
Drusku jāpaskrien
UĢIS OZOLS
1967
ALDIS SJUCILLO
1975
Sakas One
Vladas Kutiavinas
1979
Mantas Pocevicius
1980
OSK Sakas
Daugirdas Stonys
1990
Justas Klevinskas
2004
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
T20 banda
Gatis Taurenis
1981
Egils Lūsis
1984
Mārtiņš Eglītis
1977
93vsk 9b salidojums
RAIMONDS URTĀNS
1989
ATIS PRAUDIŅŠ
1989
WO2
Taktiskās stirnas
Līva Skrastiņa
2008
Undīne Skrastiņa
2006
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Sallija Rodrigesa
1990
Ance Nonberga
2002
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Valentīna Romanova
1987
Minkas
Lauma Muceniece
1985
Līga Drusta
1983
Lāsma Midrijāne
1983
Ūdensrozes
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
Piedzīvojumu mednieces
Evita Ābele
1985
Sniedze Ābele
1989
Sandra Jurika
1986
Māsas
Iveta Kukule
1990
Dace Kukule
1983
SEL team
Zanda Abzalone
1974
Kristīne Veita
1974
A&J
Anita Apine
1991
Jeļena Kirika
1991
Zefīrs un Safīrs
Laura Ansone
1991
Aleksandra Kļaveniece
2005
NAV TIK TRAKI!
Raimonda Mūrmane
1982
Laima Dreimane-ZvilnA
1973
XO2
RK MĪTAVA
MAREKS BULKOVSKIS
1983
Aija Svikle
1982
Edgars Rancāns
1982
Begemots un Kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
Div piecdesmit
Pēteris Šlosbergs
2002
Dārta Miķelsone
2002
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
SMG
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Morisa banda Džimijs
Kaspars Gailis
1980
Ieva Gaile
1982
Špociņi
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
Susliki
Alise Čurkste
1992
Gustavs Venters
1991
ZAJEC
Zane Dzirkale
1983
Juris Kļaviņš
1966
Degunradžu paklājs
Artūrs Pielēns-Pelēns
1985
Justs Cielēns
1988
Sandis Gržibovskis
1988
Linda Krasavina
1991
Vai esam jau klāt?
Agita Dreimane
1998
Nauris Bērziņš
1997
Sleeping rabbits
Mārtiņš Pelšs
1985
Diana Ļisicinska
1986
999
Viktoras Saldžiūnas
1984
Justina Saldžiūnaitė
1987
Sprint on Demand
Arvis Gelbis
1993
Līva Caune
1993
Dace Pundure
1993
Aivo Milkevics
1993
Apmaldījušies
Laura Elīna Tomsone
1994
Ronalds Tomsons
1994
Šurpu-turpu!
Anete Zābere
1985
Reinis Zābers
1982
Edijs Reinis
1983
Lēnās pūces
Ivars Vanadziņš
1974
Sarmīte Mūze
1975
Sibilla Vanadziņa
2007
Rūdolfs Vanadziņš
2007
Es, Tu un Saulīte
Jānis Lazdāns
1969
Sarma Novicāne Lazdāne
1974
Anita Saulīte
1976
Biezpiena Plācenīši
Pavels Grigorjevs
1992
Nikola Zaruba
1997
Čupakabra
Anna Slaidiņa
1997
Jānis Pūgulis
1991
Fun Catchers Young
Jekaterina Litvinenko
2009
Renāts Golodeckis
2009
Family2
A&A
Andris Mikijanskis
1980
Amanta Mikijanska
2010
Skudras & Co
Liene Mekša
1984
Madara Skudra
1987
Miks Skudra
2014
Agita Švītiņa
1964
SHINOBI
Aigars Bogdanovs
1983
Marina Peliha
1982
Deivis Krātiņš
2009
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Andra Zvejniece
1987
Gustavs Zvejnieks
2011
Alise Zvejniece
2016
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
Pīrādziņu fabrika
Pēteris Tamužs
1984
Artūrs Tamužs
2009
Kate Tamuža
2016
Gustavs Lazdiņš
2013
KUBLIŅAS
Elīna Miezīte
1990
Emīlija Kubliņa
2014
Gabriela Kubliņa
2018
Vadītājs ar puķi rokās
Nellija Baliko
1980
Melisa Vanaga
2015
Jasmīne Vanaga
2013
Jānis Vanags
1981
Isostar Energy Boost
Jānis Kūms
1988
Dārta Kūma
2017
Ķepu ķepas
Irita Goldberga
1978
Zīle Ešenvalde
2013
Anna Āmere
2013
Zane Brikmane
2013
NESKREJOT
Vladimirs Tarasovs
1978
Nadežda Tarasova
1982
Alberts Tarasovs
2016
4H
Ieva Melbārde
1987
Kristīne Neimane
1980
Uldis Neimanis
1983
Gints Lapiņš
1983
Artis Neimanis
2008
MO4
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Rs bebri
Aivars Rudzītis
1956
Aigars Putnis
1977
SĒTNIEKI
DĀVIS VALTERS IMMURS
1991
Mareks Kilups
1977
NoMullet
Ronalds Sprukulis
1986
Kaspars Sprukulis
1991
Spalvainās pēdas
Mārtiņš Salnājs
1977
Jānis Bārda
1977
Resnie putni
Madars Bandenovics
1988
Sondars Bandenovics
1992
Mamma piespieda
Matīss Zemturis
1997
Emīls Stiprais
1999
Viestards Vents Litavnieks
1999
Neliels Treniņš
Andris Gailis
1992
Zigmārs Gailis
1990
FA Covid22
Igors Geletko
1973
Sergejs Ivanutenko
1975
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Dārznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
PIlnīgs Kosmoss
Edgars Zariņš
1987
Gļebs Fiļipovs
1987
Artis Puķītis
1990
Zaķi, vāveres un grāvji
Edgars Zaķis
1988
Toms Vāvere
1992
Mikus Milgrāvis
1992
Saštukos uz trijiem
Kaspars Pudists
1983
Reinis Roga
1982
Edgars Astašovs
1982
Ozons 7
Kalvis Brūns
1986
Mārtiņš Līsmanis
1986
JC un Papus
Kristaps Skujiņš
1986
Kārlis Laiviņš
1985
Divi vīri
Egils Zarakovskis
1975
Ilgvars Ebels
1976
Puikāni ielās
Jānis Kļimenkovs
1984
Reinis Sparāns
1982
Jānis Zaļums
1982
Baigie veči
Andrejs Movļaiko
1984
Armands Krastenbergs
1987
Ultru Pikniks
Ŗolands Rudītis
1987
Mārtiņš Birums
1984
Bebrītis mezglā
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Reinis Ozoliņš
2008
TIMMMMA
Uldis Trokšs
1984
Ingus Barkans
1984
Dainars Albužis
1984
Taku Skrējēji II
Pēteris Spuriņš
1980
Guntars Logins
1992
Necūko mežā
Valters Veiss
1985
Artūrs Kančs
1978
OK team
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Es un mans iedomu draugs
Māris Heinols
1973
knapie
Mārtiņš Dravants
1977
Niklāvs Dravants
2007
Klavins
Kristaps Kļaviņš
1986
Bujāns
Roberts Martins Klauģis
2003
Aleksandrs Artūrs Ļūļe
2002
Vadātājs
Krisjanis Mezulis
1991
kristaps Zelmenis
1991
Zaļais Ezis
Mārcis Mitlers
1987
Daina Mitlere
1991
WO4
B3/Bez kompasa
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
Veiksmes pogas
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
Marta sniegpulksteņi & co
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Arta Krūze
1977
Skrējiens pēc miljona
Guna Sarksņa
1975
Marta Sarksņa
2002
Trakie tarakāni
Elīna Kabalina
1991
Kristīne Kabalina
2001
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Mītava
Solveiga Luguza
1981
Ilva Rudusa
1981
KaZa
Zane Grīnšteina
1990
Kate Dūdele
1990
2 Fast 2 Furious
Kristīne Mamontova
1987
Agita Bērza
1979
Shalena cherepaha
Ļubova Priedniece
1982
Irina Salova
1976
Raganu klubiņš
Anda Ozoliņa
1976
Velta Holcmane
1955
Laura Zariņa
1980
Izanda Puncule
1984
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Linda Stanga
1991
Pastaiga
SANDRA Krūze
1962
Aija Krūze
1996
Ilze Drelinga
1981
Maldugunis
Natālija Joničenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
Dry Riders
Kristīne Smirnova
1987
Jūlija Višņevska
1989
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
būt vai nebūt
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Ilze Komasa
1986
Linda Jansone
1990
Izskrieties
Marta Cerava
1984
Laura Slaviņa
1985
Pa lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Bebra kundzes
Monta Beķere
1990
Agija Saukuma
1990
Elīna Kleina
1989
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Agnese Sila
1984
Paulīnes
Skaidrīte Otaņķe
1960
Mudīte Šteina
1963
Trusītis TI
Tatjana Lebedeva
1992
Ilze Buša
1986
XO4
2Dbl
Maksims Mogilins
1974
Vlada Buharova
1986
Zeltneši
Vladimirs Ļevčenko
1984
Māra Ļevčenko
1987
ĀDAŽI CITY
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
Saderam
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Tauriņa
1994
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
Rs meža pīles
Sigita Rišķe
1985
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
RS-mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
Rogaininga pavēlnieki
Agita Kudlāne
1990
Nauris Spalviņš
1989
Vienmēr uv Viļņa
Valērija Isajeva
1981
Vladimirs Isajevs
1972
KIMA
Ilze Hirkovska
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Mārtiņš Kaļva
1989
Kārlis Jurševics
1986
VisurGājēji
Madara Dārziņa
1994
Zane Bērziņa
1996
Ričards Lācis
1995
Eksistenciālā krīze
Ina Mīlenberga
1959
Edmunds Mīlenbergs
1980
Līva Mīlenberga
1990
Koksinels
Andris Pirtnieks
1986
Agita Sprūde
1986
MURIS
RITVARS BIKŠIS
1985
LIENE BIKŠE
1981
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Viegli
Inga Rītere
1995
Dace Velberga
1995
Kārlis Vecziediņš
1995
Pūks, Sivēns un Tīģeris
Emīlija Radzeviča
1999
Anna Marija Radzeviča
1996
Juris Radzevičs
1969
A&A
Agnese Raubena
1981
Aivars Fogelis
1986
Abi labi
Sanita Jakuboviča
1985
Raivis Jakubovičs
1981
Siers un Pīrāgs
Andžejs Stepančuks
1992
Evija Taurene
1992
Šodien būs!
Rihards Volfs
1984
Ilze Volfa-Kirilova
1982
Zanda Kokarēviča
1982
Pazuduši mežā
Nelda Neilande
1998
Toms Kļaviņš
1992
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
BooMoo
Rudolfs Balodis
1992
Uyen Nguyen
1994
EG
Eva Dzene
1983
Ģirts Bogdanovs
1979
Birģeļi
Santa Birģele
1992
Jānis Birģelis
1967
ElMa Team
Mārtiņš Veseris
1987
Elīna Vesere
1990
Team Auseklis
Zane Kapteine
1990
Valdis Kapteinis
1985
Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Elīna Linde
1986
Komanda ZIN
Līga Blumfelde
1979
Ēriks Ozols
1982
B&Co
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
V un A
Valters Šķilvalts
1986
Anda Šķilvalte
1984
Spārnotās peles
Anna Emīlija Suta
2002
Kristers Šabansks
2000
Schwerpunkt
Maksims Leščinskis
1977
Ilze Leščinska
1978
SKYWALKERS
NORMUNDS KRONBERGS
1990
DAINIS KRONBERGS
1976
ILZE KRONBERGA
1980
Seko Zīmēm
Rinalds Sproģis
1974
Tīna Sproģe
2008
SURVIVORS
Elīna Bērziņa
1974
Miks Ceihners
2003
Mārtiņš Bērziņš
2008
Iesācēji
Ints Vovers
1990
Ieva Grabe
1990
Legs Miserables
Andis Meirēns
1986
Linda Meirēna
1992
LOGO
Lāsma Ozola
1989
Gatis Osvalds
1977
Fima i kompanija
Ludmila Fomina
1984
Maksims Dolbņa
1988
Family4
Resnis un Slieka pērkonnegaisā
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
Gandrīz Vanagi
Aija Peršēvica
1984
Edmunds Vanags
1974
Toms Vanags
2012
Emīls Vanags
2020
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Jānis Koškins-Diks
1991
Elīza Koškina
2010
Gulbīši
Inese Bērziņa
1969
Maija Justīne Jēkabsone
2011
Rūdolfa Mantojums
Aigars Beks
1970
Rūdolfs Beks
2016
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Elīza Koškina
2010
Ilva Koškina
1974
Jānis Koškins-Diks
1991
Nezobs
Aigars Gertners
1962
Santa Gertnere
1970
Matīss Gertners
2014
Paula Gertnere
2015
6H
MJ6
Drīm tīm
Justs Miķelis Zīvers
2008
Krišjānis Rozenkofs
2008
NAV RISKA!
Nauris Brikmanis
2006
Rodrigo Grasis
2006
Madonas Līderi
Gustavs Sināts
2004
Silvestrs Švauksts
2004
WJ6
Roblokseri
Sanija Alksne
2008
Sofija Skrapce
2009
Divi ķirbīši
Gabriela Grase
2008
Melisa Pētersone
2010
XJ6
Sēnes
Elīza Madsena
2004
Raimonds Druvaskalns
2004
Žagaru lasītāji sērmūkšļu grav
Dāvis Rapa
2009
Marija Rapa
2002
Līna Madsena
2008
Varbūt rīt
Anete Strauta
2005
Daniels Dāvis Začests
2004
MO6
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Ja nu Andris atkal uzmet
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
Izdomāsim vēlāk
Dins Vecāns
1988
Andis Antāns
1987
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Kantrī radies Smiltenē
Pēteris Grīviņš
1985
Rubens Šulcs
1986
Grandprix
Toms Bergmanis
1988
Mārtiņš Slišāns
1988
Krams
Ainārs Gailis
1962
Rihards Gailis
2001
O skar
Jānis Balodis
1987
Gustavs Straupmanis
1988
Es neatceros!
Didzis Raits
1990
Mārcis Smalkais
1991
ASTes
Dzintars Suts
1965
Jurģis Suts
1992
TMNT
Toms Deimonds Barvidis
1994
Matīss Upenieks
1999
Kubls Kublopoulos
Valts Ulmanis
1996
Haralds Ulmanis
1998
Brunavieši
Guntars Žilinskis
1980
Rihards Žilinskis
2008
Kompass rāda arī rietumus?
Mikelis Bendiks
1989
Kaspars Bernāns
1986
Inbank Latvia
Edijs Endols
1987
Gints Ērmanis
1975
PUMPIS
Jānis Žideļūns
1990
Juris Žideļūns
1993
Pestītājs & Zebiekste
Uģis Ģērmanis
1986
Dāvis Verslavs
1993
Fiskarieši
Gatis Barons
1986
Māris Jansons
1987
POHJOLA
Jānis Siliņš
1975
Mārtiņš Cipulis
1991
WO6
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Aleksandra Fjodorova
1989
Serotonīna deva
Laine Rupeika-Ruža
1986
Irina Novosjolova
1986
Liene Pļaviņa
1987
Trejas Bites
Aiga Strazdina
1978
Inguna Eglīte
1964
Daiga Krūmiņa
1985
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Vējš matos
Evija Dzvinko
1986
Evita Kļaviņa
1980
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
Signe Bojane-Asbaha
1983
Perfetto bellissimo
Evija Grīnmane
1982
Gunita Dravniece
1984
Jana Šuļaka
1999
Rukola brīvsolī
Liene Vītola
1994
Madara Lece
1995
Vizma Boļše
1994
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
XO6
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
Apmaldīties trīs priedēs
Zigmunds Fricsons
1980
Inga Vīnerte
1991
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Dzegužkalna alpīnisti
Elīza Actiņa
1998
Jānis Actiņš
1972
Jāpadomā
Ingus Vuškārnieks
1979
Kristīne Vuškārniece
1978
Līga Vinšipa
1987
Unicorns are real
Vita Bērziņa
1990
Līga Rusiņa
1989
VASARA NAV BEIGUSIES
Bruno Eduards Krēsliņš
1999
Viktorija Gžibovska
2001
Kellija Znotiņa
2001
Sofija Gžibovska
2003
Magnetrona kambaris
Matīss Vaivods
1992
Ieva Vaivode
1989
Arvien labāk!
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
E1
Viktorija Izotova
1998
Mārtiņš Mežulis
1999
4H Pastaiga
Aigars Kokins
1977
Uģis Holsts
1975
Mārtiņš Auziņš
1977
Kristīne Kokina
1985
Priekšpēdējā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Stand With Ukraine
Māris Zirnis
1979
Agnese Meikšāne
1980
Aija Freiberga
1987
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
Čop čop čop
Mārtiņš Lukstaraups
1986
Gunita Sprūde
1991
Mežaparka Republika
Evija Abiļeva
1985
Artis Šauriņš
1984
Arnis Pokšāns
1967
Trakie gliemeži
Baiba Saprovska
1988
Santa Kārkliņa
1988
Elīna Mackeviča
1990
Dace Kraukle
1985
Oksana Kļeimjonova
1989
ŠEIT VARĒTU BŪT JŪSU REKLĀMA
Aleksejs Grigorjevs
1994
Samanta Martuženoka
1998
MV6
Marmelāde
Mareks Brokāns
1973
Māris Sokolovskis
1970
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Tā pat vien
Armands Teteris
1973
Vilnis Frišfelds
1974
LAID MUMS TUR LAIMĒ DIET
ZIGMUNDS BĪBERS
1981
ALBERTS JASĀNS
1982
DAD WILL FIX IT
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičs
1977
WV6
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Dace Veipa
1979
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Laura Mazmača
1976
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
DILAILA
Diāna Ceika
1976
Laila Ceika
1952
Gailenes pilsētā
Inga Jansone
1982
Ilvija Madsena
1977
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Siliņi
Ieva Siliņa
1975
Ilona Henrihsone
1975
Pīpenes
Sanda Rapa
1975
Maija Rumaka
1975
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Ilzene
Inese Žīgure
1973
Dace Kārkliņa
1979
XV6
Kreisais Krasts
Uģis Inka
1976
Zane Gruberte
1974
Lapsu mednieki
Līga Neilande
1980
Andrejs Smuļko
1980
Alise Lūse
1977
Drakons ar cielaviņām
Evija Šveca
1971
Ingūna Naika
1971
Roberts Drāke
1956
O+
Tõnis Piirisild
1973
Pille Vinne
1980
Vera
Dace Peiseniece
1973
Valdis Peisenieks
1967
Ilze Kalve
1973
LAND
Laura Šīrante
1982
Andris Spricis
1978
Pucējam sandeles
Mareks Emsiņš
1982
Lauris Zemvalds
1979
Ilona Ķikute
1981
Resnais Susurs
Linda Sīle
1977
Viesturs Sīlis
1980
No A līdz Z
Andris Kosmačevs
1955
Zane Valtsone
1978
RS Vanagi
Sandis Sokolovs
1976
Saiva Sokolova
1973
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsnins
1959
KALNIEŠI
Miervaldis Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
Jūs jau zinat kas mēs esam
Jānis Biezais
1950
Vairis Krauklis
1953
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Skudras
Daiga Krēsliņa
1965
Ilze Boldāne
1966
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
I&B
Iveta Zāģere
1965
Baiba Ozola
1965
XSV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Mona-B
Pēteris Zariņš
1961
Baiba Puriņa
1961
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Bebri soļo
Ilze Vabole
1958
Imants Daugulis
1957
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Malači
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
Turkuciems 2
Gundega Jurāne
1959
Juris Švirksts
1959
Jānis Turks
1955
Vējiem līdzi...
Inga Vīksna-Āboliņa
1966
Andris Āboliņš
1963
Agris Liepiņš
1964
Lynx-Lynx
Tõnu Ilves
1963
Elin Ilves
1965
Durbes bizoņi
Silvija Penkule
1960
Māris Penkulis
1957
Family6
Rs kukainīši
Juris Šlesers
1971
Elīza Šlesere
2010
Klinšu ērgļi
Ilze Slaide
1977
Ralfs Slaide
2013
Edgars Klints
1972
Talvepoisid
Taivo Tali
1966
Joosep Tali
2011
3mtb
VMTB
Aivis Zetmanis
1979
Aldis Strožs
1969
Aldis Sarksņa
1976
Alek Ta
1976
Alvis Mats
1971
Alēns Jukšinskis
1984
Ansis Čuba
1991
Arnis Mežeriņš
1980
Artis Stieciņš
1979
Artūrs Verza
1986
Atis Kalnins
1974
Didzis Čākurs
1963
Edijs Čākurs
2005
Eduardas Kamarevcevas
1988
Eduards Rēns
1980
Eduards Priednieks
1981
Gints Skribāns
1973
Girts Jankovskis
1970
Guntars Levics
1981
Gusts Zeleznevs
2007
Jānis Klūga
1982
Jānis Kalniņš
1988
Jēkabs Breide
2010
Kaspars Aksenoks
1972
Kaspars Lipskis
1971
Kristaps Aksenoks
2002
Kristers Stieciņš
2012
Kristofers Aksenoks
2013
Marks Stieciņš
2010
Matīss Melecis
1977
Māris Punculis
1990
Mārtiņš Linde
1985
Mārtiņš Godiņš
1974
Normunds Orlovs
1976
Oskars Ozols
1980
Pēteris Apinis
1958
Raimonds Breide
1983
Raitis Muižnieks
1968
Raivis Reinsons
1969
Reinis Breide
2005
Rinolds Skirjus
1976
Roberts Mišurovs
1986
Toms Veits
1978
Valdis Kokorišs
1964
Valdis Kokorišs
1964
SMTB
Annija Krūma
1995
Areta Dzirvinska
1976
Arita Stieciņa
1982
Dina Zobena
1975
Elīna Dimante
1983
Inese Kauķe
1976
Inese Breide
1984
Inga Valtere
1977
Inga Krastiņa
1983
Līga Everte
1982
Līva Ansone
1992
Līva Luīze Bleive
1997
Sandra Voldina
1988
O-Run
VRUN
ATIS KRŪMIŅŠ
1981
Aigars Vitkovskis
1973
Aldis Razgaila
1967
Andres Viira
1967
GUNTIS ZVILNA
1975
Gatis Bērziņš
1984
Gints Poris
1981
Harijs Kārkliņš
1991
Helmuts Lukačovs
1950
Intars Abražuns
1980
Jevgenijs Kārkliņš
1985
Jurģis Kļavpurs
1993
Jānis Dūka
1989
Kristaps Čehovičs
1987
Kristaps Gādmanis
1990
Mārtiņš Rikšis
1965
Nauris Kozuliņš
1982
Ričards Krims
1989
SRUN
Anita Užule
1983
Dina Alksne
1976
Emīlija Vahere-Abražune
2007
Ilona Pavra
1992
Jūlija Aņisko
1987
Kendija Aparjode
1996
Lauma Čerņevska
1985
Liena Puise-Puiše
1990
Līga Jermolova
1993
Maija Jansone
1944
Maret Viira
1967
walk
Kapteinis Bremze Jr
Barbara Bodiļeva
2007
Filips Bodiļevs
2015
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Dinozauru pētnieki
Gusts Kauķis
2013
Arnita Toka
1979
Mazais Lācis
Ilvija Ulmane
1996
Austra Ulmane
2021
Gunta Raituma
1994
Dinosauri
Kirills Carenko
2015
Ņikita Carenko
2008
Gaļina Matrosova
1985
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Nike
Polina Zdanovska
2013
Sunīši
Pāvels Fiļipovs
1991
Anastasija Fiļipova
1991
Martins Fiļipovs
2016
Lana Fiļipova
2018
Neskrejot
Vladimirs Tarasovs
1978
Nadežda Tarasova
1982
Alberts Tarasovs
2016