Pie Mazjumpravas muižas norisināsies Rīgas rogainings

24.jūlijā pie Mazjumpravas muižas norisināsies piecpadsmitais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Šā gada pavasara rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas Magnesia 2h, Isostar 4h, un Garmin 6h distances, kā arī 14-16km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām.

5.jūnijā aizvadīts Olaines Plakanu kauju rogaininga treniņš

Sestdien, 5. jūnijā, Olainē jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās Olaines rogainings. Dēļ valstī esošajiem Covid-19 ierobežojumiem, šogad pasākums notika treniņa formātā. Tomēr neskatoties uz to, visas dienas garumā uz treniņu bija pieteikušies vairāk kā 500 aktīvās atpūtas cienītājus – gan vietējos orientēšanās un velo aktīvistus, gan arī pilsētas viesus no visas Latvijas.

Pilsētas leģendas sezona sāksies 5.jūnijā Olainē! Viss, kas Tev jāzina par 2021. gada seriāla sezonu.

Jau pēc nepilna mēneša Olainē uzsāksim otro rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” sezonu. Diemžēl abas šīs sezonas ir Covid-19 ēnā un līdz ar to, tas nepārtraukti ir jāpielāgo esošajiem ierobežojumiem un iespējām. Ļoti ceram, ka lielākā daļa sezonas posmu varēs notikt standarta masu pasākumu formātā, bet vismaz pirmais – Olaines Plakan­u kaujas vietu posms norisināsies nedaudz savādākā formātā.

Rīgas posms noslēdzies. Kā saņemt medaļas?

Divos sadalītos startos ar gandrīz maksimāli iespējamo dalībnieku skaitu ir startējusi Rogaininga sezona Latvijā. Šis bija pirmais posms no jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas". Paldies visiem dalībniekiem, kas nenobijās no karstuma un neierastās starta kārtības, un piedalījās. Aicinām piedalīties arī nākamajos jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas" posmos - Olainē 11.jūlijā olainesrogainings.lv un Valmierā 25.jūlijā valmierasrogainings.lv. Bildes meklē mūsu facebook lapā www.facebook.com/xeventslv un arī pie galerijām.

Rīgas Lucavsalas E-rogaininga rezultāti

Vakar noslēdzās nu jau mūsu trešais e-rogainings (jeb otrais Rīgā), kas bija balstīts uz 2018.gada Rīgas Rudens rogaininga kartes un kontrolpunktu vietām. Ja nepaspējāt - šis e-rogainings joprojām būs pieejams virtuālai dalībai bezgalīgi ilgi, lai arī bez medaļām.

Rīgas rogainingā tiksimies atvasarā - 5.septembrī

Ja ticam teicienam "viss kas notiek, notiek uz labu", tad varam arī priecāties, ka Rīgas Pavasara rogainingam varēsim trenēties vēl 4 mēnešus ilgāk un tad ar divkāršu jaudu mesties Rīgas "Atvasaras" rogainingā 5.septembrī, nākot no meža pilniem groziem ne tikai kontrolpunktu, bet arī ogu un sēņu.

Rīgas E-rogaininga rezultāti

Aizvakar noslēdzās mūsu pirmais e-rogainings, un visām medaļām īpašnieki noskaidroti. Aicinām iepazīties ar rezultātiem.
Ja nepaspējāt - Rīgas karte joprojām izskrienama, lai arī bez medaļām. Toties jaunas medaļas iespējams izcīnīt Olaines E-rogainingā no 16. līdz 29.aprīlim, atrodot kontrolpunktus (arī slēptos), ko nepaguvāt atrast 2019.gada Jaunolaines rogaininga bāzes. Vai esat gatavi? Dodieties uz: https://www.facebook.com/events/703596280452863/!