Rīgas posms noslēdzies. Kā saņemt medaļas?

Divos sadalītos startos ar gandrīz maksimāli iespējamo dalībnieku skaitu ir startējusi Rogaininga sezona Latvijā. Šis bija pirmais posms no jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas". Paldies visiem dalībniekiem, kas nenobijās no karstuma un neierastās starta kārtības, un piedalījās. Aicinām piedalīties arī nākamajos jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas" posmos - Olainē 11.jūlijā olainesrogainings.lv un Valmierā 25.jūlijā valmierasrogainings.lv. Bildes meklē mūsu facebook lapā www.facebook.com/xeventslv un arī pie galerijām.

Rīgas Lucavsalas E-rogaininga rezultāti

Vakar noslēdzās nu jau mūsu trešais e-rogainings (jeb otrais Rīgā), kas bija balstīts uz 2018.gada Rīgas Rudens rogaininga kartes un kontrolpunktu vietām. Ja nepaspējāt - šis e-rogainings joprojām būs pieejams virtuālai dalībai bezgalīgi ilgi, lai arī bez medaļām.

Rīgas rogainingā tiksimies atvasarā - 5.septembrī

Ja ticam teicienam "viss kas notiek, notiek uz labu", tad varam arī priecāties, ka Rīgas Pavasara rogainingam varēsim trenēties vēl 4 mēnešus ilgāk un tad ar divkāršu jaudu mesties Rīgas "Atvasaras" rogainingā 5.septembrī, nākot no meža pilniem groziem ne tikai kontrolpunktu, bet arī ogu un sēņu.

Rīgas E-rogaininga rezultāti

Aizvakar noslēdzās mūsu pirmais e-rogainings, un visām medaļām īpašnieki noskaidroti. Aicinām iepazīties ar rezultātiem.
Ja nepaspējāt - Rīgas karte joprojām izskrienama, lai arī bez medaļām. Toties jaunas medaļas iespējams izcīnīt Olaines E-rogainingā no 16. līdz 29.aprīlim, atrodot kontrolpunktus (arī slēptos), ko nepaguvāt atrast 2019.gada Jaunolaines rogaininga bāzes. Vai esat gatavi? Dodieties uz: https://www.facebook.com/events/703596280452863/!

PASĀKUMS PĀRCELTS: Rīgas rogainings notiks 23. maijā

Labā ziņa ir tā, ka "Pilsētas leģendas" Rīgas posms nekur nepazudīs. Ir tikai nedaudz jāpagaida - līdz 23.maijam. Un, cerams, maija mēnesī zāle būs zaļāka un debesis gaišākas. Mums tas ir smags lēmums, bet saistībā ar vīrusa COVID-19 izplatību un valsts krīzes stāvokļa pasludināšanu, mēs esam spiesti pasākumu pārcelt. 

21.martā pie t/c “Spice” startēs populārās rogaininga sacensības “Rīgas rogainings”

Latvijā un Baltijā apmeklētākās rogaininga sacensības “Rīgas rogainings” 21.martā startēs pie t/c “Spice”, kurā pilsētas apvidū skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm orientēsies Isostar 2 stundu, Spice 4 stundu vai Garmin 6 stundu distancēs. Organizatori īpaši aicina bērnus ar ģimenēm piedalīties aizraujošajā bezmaksas rogaininga pastaigā ar instruktoriem vai izmēģināt spēkus kādā no Ģimenes grupām, kā arī skrējējus, kuriem tiek piedāvāta 14km distance caur norādītajiem kontrolpunktiem.

Jauns gads, jaunas lietas! Atklāta reģistrācija.

Vēl Vecgada priekšvakarā, vēlējāmies padalīties ar 2020. gada sezonas jaunumiem, bet, pirms tos izklāstām, vēlamies pateikties visiem mūsu uzticamajiem dalībniekiem par šī gada piedzīvojumiem, stratēģijām, izaicinājumiem un smaidīgajām sejām finišā. Tas dod mums spēku turpināt un palikt pašiem kļūt labākiem un piedāvāt jums arvien jaunas un interesantas distances un iespējas veidot stratēģijas.

Ar Rīgas Rudens rogainingu pie T/C “Alfa” noslēgusies rogaininga sezona

Pagājušajā nedēļas nogalē, 9.novembrī, pie tirdzniecības centra ”Alfa” ar kuplu dalībnieku pulku tika aizvadīts aizraujošais divpadsmitais Rīgas rogainings, ko piedāvā Rīgas dome un kas bija arī sezonas noslēdzošās sacensības. Arī šoreiz pilsētas apvidū četrās dažādās distancēs orientējās vairāk nekā tūkstotis skrējēju un kontrolpunktu meklētāju, kuru vidū bez Latvijas pārstāvjiem bija arī dalībnieki no citām valstīm.