Maksimālie punkti komandu orientēšanās jeb rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” noslēgumā

Sestdien, 27. novembrī Rīgā pie veikaliem "Sāga" un "IKEA" ar pēdējo piekto posmu noslēdzās lielākā Latvijas komandu orientēšanās sporta veida jeb rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” sezona, dažādos laikos startējot kopumā virs 700 dalībniekiem. “Garmin 6h” distancē tāpat kā sezonas pirmajā posmā uzvarētāja komanda savāca maksimālo punktu skaitu.

Valmieras Gaujas senlejas rogainings norisināsies 7.augustā

Jau trešo gadu pēc kārtas Valmierā norisināsies rogainings, kur ikvienam būs iespējai izvēlēties sev izaicinošāko Magnesia 2h, Isostar 4h vai Garmin 6h distanci. Individuālajiem skrējējiem tiek piedāvāts 14–16km rogaininga skrējiens, bet velobraucējiem – trīs stundu MTB distance. Distances plānošana ir katra dalībnieka ziņā, veicot to īpaši sagatavotā kartē.

Rīgas Mazjumpravas rogainingā uzvar Igauņi

Pagājušajā nedēļas nogalē, 24.jūlijā, pie skaistās Mazjumpravas muižas tika aizvadīts aizraujošais Rīgas rogainings, kas bija rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” šīs sezonas otrais posms. Arī šoreiz pilsētas apvidū četrās dažādās distancēs orientējās taku skrējēji, ģimenes, orientieristi un citi kontrolpunktu meklētāji, kuru vidū bez Latvijas pārstāvjiem bija arī dalībnieki no citām valstīm.

Pie Mazjumpravas muižas norisināsies Rīgas rogainings

24.jūlijā pie Mazjumpravas muižas norisināsies piecpadsmitais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Šā gada pavasara rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas Magnesia 2h, Isostar 4h, un Garmin 6h distances, kā arī 14-16km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām.

5.jūnijā aizvadīts Olaines Plakanu kauju rogaininga treniņš

Sestdien, 5. jūnijā, Olainē jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās Olaines rogainings. Dēļ valstī esošajiem Covid-19 ierobežojumiem, šogad pasākums notika treniņa formātā. Tomēr neskatoties uz to, visas dienas garumā uz treniņu bija pieteikušies vairāk kā 500 aktīvās atpūtas cienītājus – gan vietējos orientēšanās un velo aktīvistus, gan arī pilsētas viesus no visas Latvijas.