Valmieras Gaujas senlejas rogainings norisināsies 7.augustā

Jau trešo gadu pēc kārtas Valmierā norisināsies rogainings, kur ikvienam būs iespējai izvēlēties sev izaicinošāko Magnesia 2h, Isostar 4h vai Garmin 6h distanci. Individuālajiem skrējējiem tiek piedāvāts 14–16km rogaininga skrējiens, bet velobraucējiem – trīs stundu MTB distance. Distances plānošana ir katra dalībnieka ziņā, veicot to īpaši sagatavotā kartē.

Rīgas Mazjumpravas rogainingā uzvar Igauņi

Pagājušajā nedēļas nogalē, 24.jūlijā, pie skaistās Mazjumpravas muižas tika aizvadīts aizraujošais Rīgas rogainings, kas bija rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” šīs sezonas otrais posms. Arī šoreiz pilsētas apvidū četrās dažādās distancēs orientējās taku skrējēji, ģimenes, orientieristi un citi kontrolpunktu meklētāji, kuru vidū bez Latvijas pārstāvjiem bija arī dalībnieki no citām valstīm.

Pie Mazjumpravas muižas norisināsies Rīgas rogainings

24.jūlijā pie Mazjumpravas muižas norisināsies piecpadsmitais Rīgas rogainings, kura ietvaros pilsētas apvidū orientēsies skrējēji un kontrolpunktu meklētāji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Šā gada pavasara rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas Magnesia 2h, Isostar 4h, un Garmin 6h distances, kā arī 14-16km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām.

5.jūnijā aizvadīts Olaines Plakanu kauju rogaininga treniņš

Sestdien, 5. jūnijā, Olainē jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās Olaines rogainings. Dēļ valstī esošajiem Covid-19 ierobežojumiem, šogad pasākums notika treniņa formātā. Tomēr neskatoties uz to, visas dienas garumā uz treniņu bija pieteikušies vairāk kā 500 aktīvās atpūtas cienītājus – gan vietējos orientēšanās un velo aktīvistus, gan arī pilsētas viesus no visas Latvijas.

Pilsētas leģendas sezona sāksies 5.jūnijā Olainē! Viss, kas Tev jāzina par 2021. gada seriāla sezonu.

Jau pēc nepilna mēneša Olainē uzsāksim otro rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” sezonu. Diemžēl abas šīs sezonas ir Covid-19 ēnā un līdz ar to, tas nepārtraukti ir jāpielāgo esošajiem ierobežojumiem un iespējām. Ļoti ceram, ka lielākā daļa sezonas posmu varēs notikt standarta masu pasākumu formātā, bet vismaz pirmais – Olaines Plakan­u kaujas vietu posms norisināsies nedaudz savādākā formātā.

Rīgas posms noslēdzies. Kā saņemt medaļas?

Divos sadalītos startos ar gandrīz maksimāli iespējamo dalībnieku skaitu ir startējusi Rogaininga sezona Latvijā. Šis bija pirmais posms no jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas". Paldies visiem dalībniekiem, kas nenobijās no karstuma un neierastās starta kārtības, un piedalījās. Aicinām piedalīties arī nākamajos jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas" posmos - Olainē 11.jūlijā olainesrogainings.lv un Valmierā 25.jūlijā valmierasrogainings.lv. Bildes meklē mūsu facebook lapā www.facebook.com/xeventslv un arī pie galerijām.