Rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas" 3. posmā Baložos līderi atkal tuvu punktu maksimumam

Kamēr Rīgas centrā ar pirmos sacensību dienu jau sācies lielā Rimi Ŗīgas maratona bums, tikmēr daudzi skriešanas un orientēšanās cienītāji izbaudīja apvidu un sacensību garšu “Pilsētas leģendas” rogaininga seriāla trešajam posmam “Baložu kūdras bānīša rogainingā”, ko rīkoja piedzīvojumu sacensību aģentūra “Xevents" sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību, kā arī Intervals.lv, Isostar, Garmin, Kokmuiža un “Magnesia” atbalstu un kur vadošā komanda garākajā “Garmin” 6h distancē atkal bija tuvu, bet tomēr nesasniedza maksimālo 200 punktu robežu.

Liepājā pulcējas rogaininga sacensību dalībnieki

Sestdien, 20. aprīlī, Liepājas ielās un aiz pilsētas robežas bija sastopami daudz sportisku cilvēku ar kartēm, kuri piedalījās Liepājas Dienvidu fortu rogaininga sacensībās. Kopumā Liepājā pulcējās 128 komandas divu līdz četru cilvēku sastāvā, ņemot dalību divu, četru vai sešu stundu rogainingā, kā arī vēl 64 individuālie dalībnieki, kas piedalījās divu stundu skrējienā vai trīs stundu velobraucienā.

Lieldienās ar daudziem dalībniekiem uzsākta rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” piektā sezona Spilvē

Baltijas valstīs lielākā un populārākā rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāla “Pilsētas leģendas” piektā sezona, piedaloties visu triju Baltijas valstu pārstāvjiem, uzsākta 1. aprīlī ar “Spilves pļavu rogainingu”, kas bija pirmais no kopumā sešiem posmiem un ko rīkoja piedzīvojumu sacensību aģentūra “Xevents" sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldību un tirdzniecības centru “Damme”, kā arī Intervals.lv, Isostar, Garmin, Kokmuiža un “Magnesia” atbalstu.

Rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” piektā sezona sāksies 1. aprīlī Spilvē

Baltijas valstīs lielākais un populārākais rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāls “Pilsētas leģendas” piekto sezonu uzsāks interesantā datumā, proti, 1. aprīlī, un tā būs neierastā pirmdiena un Svētku diena, jo pirmais aprīlis iekrīt otrajās Lieldienās. Ņemot vērā apvidu, kurā tas notiks, pirmā posma nosaukums ir “Spilves pļavu rogainings”, un tas tiek rīkots sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldību, kā arī Intervals.lv, Isostar, Garmin, Kokmuiža un “Magnesia” atbalstu.

Mainīts datums! Rogaininga seriāls “Pilsētas leģendas” sāksies 1.aprīlī

Tā kā Rīgas sporta pasākumu kalendārs sāksies tikai ar 1. aprīli, Rīgas pavasara rogainings šogad un, visticamāk, arī turpmāk notiks aprīlī. Nē, tas nav joks, bet mums ar nožēlu jāsaka, ka iepriekš nezināmu apstākļu dēļ, pirmais posms tiek pārcelts no 23. marta uz 1. aprīli. Zinām, ka kādam tas pamainīja plānus, kādam tas neko nemaina, bet kāds varbūt tieši šajā datumā tiek.

2024. gads, atklāta reģistrācija un abonementu iegāde ar ievērojamu atlaidi

Rogaininga seriāls “Pilsētas leģendas” nākamgad notiks sešu posmu garumā. Sezonu sāksim ar Rīgas Spilves pļavu rogainingu 23. martā, kuram sekos vēl divi pavasara posmi: 20. aprīlī - Liepājas Dienvidu fortu rogainings un 18. - maijā Baložu kūdras bānīša rogainings. Pēc vasaras brīvdienu pārtraukuma 13. jūlijā dosimies uz Vidzemes pusi, lai piedalītos Mazsalacas Skaņākalna rogainingā. Rudens sezonu atsāksim 16. septembrī ar Mežgarciema militārās pilsētiņas rogainingu, bet sezonu noslēgsim 2. novembrī Rīgas Kurpju raga rogainingā.

Populārais rogaininga seriāls “Pilsētu leģendas” noslēdzies Rīgā ar četru valstu dalību

Pagājušo svētdien, 4. novembrī, Rīgā pie iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Alfa” ar nepilnu tūkstoti dalībnieku un pieredzējušu un titulētu orientieristu panākumiem sestajā posmā “Rīgas ezeru rogainings” ļoti stiprā vējā un rudenīgi siltos laikapstākļos noslēdzās ceturtā sezona Baltijas valstīs lielākajam un iecienītajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētas leģendas”.

Populārais rogaininga seriāls “Pilsētu leģendas” noslēgsies 4. novembrī ar “Rīgas ezeru rogainingu”

Baltijas valstīs lielākais un iecienītais rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāls “Pilsētas leģendas” kā allaž noslēgsies galvaspilsētā – sezonas pēdējais sestais posms “Rīgas ezeru rogainings” norisināsies 4. novembrī Rīgā pie iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Alfa” Brīvības gatvē 372. Rogaininga seriāla sestais posms tiek rīkots sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldību, kā arī ar iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Alfa”, Intervals.lv, Isostar, Garmin, Kokmuiža, Magnesia, Red Bull, Merrild, Orthomol, Wellmann atbalstu.

Pēc pasaules un Eiropas čempionātiem orientieristi sacentušies “Pilsētu leģendu” rogainingā Ādažos

Pagājušo sestdien, 16. septembrī, Baltijas valstu lielākais rogaininga jeb komandu orientēšanās sacensību seriāls “Pilsētu leģendas” ar Ādažu novada pašvaldības atbalstu pirmo reizi vēsturē norisinājās Ādažos, kur notika šīs sezonas piektais posms. Augtākās vietas dažādās distancēs ieguva nesen pasaules čempionātā MTB orientēšanās un nupat Eiropas čempionātā 24h rogainingā ar panākumiem startējušie latvieši.

Rogaininga seriāla 4. posmā Strenčos EČ bronzas medaļnieku duelī latvieši pārspēj igauņus

Sestdien, 15. jūlijā, Strenčos aizvadītajā sezonas 4. posmā Baltijas valstīs populārākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētu leģendas” garākajā 6 stundu “Garmin” distancē uzvaru svinēja 2020. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvēji 24h rogainingā Zigmunds Bībers un Alberts Jasāns (Laid mums tur laimē diet), aiz sevis atstājot 2021. gada bronzas medaļniekus Eiropas čempionātā no Igaunijas Tonisu Pīrisildu un Vinni Pillu, bet 3h MTBO pirmajās divās vietās ierindojās Eiropas čempionāta Top20 veloorientieristi Mārtiņš Linde un Andris Sarksņa.