Rogaininga seriālā “Pilsētas leģendas” otro reizi sezonā maksimālais punktu skaits

Baltijas valstīs lielākais rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāls “Pilsētas leģendas” atgriezās galvaspilsētā, jo pagājušo sestdien, 20.augustā, ceturtais posms ar nosaukumu “Rīgas tiltu rogainings” norisinājās pie Modes un izklaides centra “Riga Plaza”. Otro reizi sezonā garākās 6h distances dalībnieki Zigmunds Bībers un Alberts Jasāns (Laid mums tur laimē diet) savāca maksimālu summu – 200 punkti.

Rogaininga seriāla “Pilsētu leģendu” 3.posmā Valmierā uzvarētājiem vienādi punkti

Pagājušajā nedēļas nogalē Valmiermuižas parkā aizvadīts Baltijas lielākā rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāla “Pilsētas leģendas” trešais posms, ko rīkoja biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, kā arī ar Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Magnesia atbalstu. Dažādās distancēs kopā sacentās ap 500 dalībnieku, bet divās distancēs uzvarētāju komandas ieguva vienādu punktu skaitu..

Rogaininga ''Pilsētu leģendas'' 2.posmā uzvar pasaules un Eiropas čempionātu medaļnieki

Vakar, 23.aprīlī, Ķekavas novada Daugmalē ar otro posmu turpinājās trešā sezona iecienītajam un Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētu leģendas”, ko rīkoja biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Ķekavas novadu pašvaldības sporta aģentūru un ko atbalstīja Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Magnesia. Uzvaras izcīnīja pasaules un Eiropas čempionātos rogainingā medaļas izcīnījušie sportisti.

Sestdien Daugmalē rogaininga seriāla “Pilsētu leģendu” otrais posms

Šo sestdien, 23.aprīlī, Ķekavas novada Daugmalē, kas līdz 12.gadsimtam, domājams, bijusi lielākā senpilsēta visā Latvijas teritorijā, ar otro posmu turpināsies trešā sezona iecienītajam un biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” rīkotajam Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētas Leģendas”. 

Ķekavas novada Daugmales rogainings jau 23. aprīlī!

Ciešā sadarbībā ar Ķekavas novadu otro rogaininga seriāla “Pilsētas Leģendas” posmu aizvadīsim Daugmales apkārtnē. Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Rogainingā tiek gaidīti visi – gan sportisti, kuru kodolu pārsvarā veido orientieristi, gan aktīvā dzīvesveida piekritēji, gan arī tie, kuriem patīk izkustēties svaigā gaisā, jo rogainings ir demokrātiska nodarbe, kurā sevi izmēģināt var katrs.

Igauņiem sastādot konkurenci, latvieši pārāki 1.posmā rogaininga seriālā ''Pilsētu leģendas''

Vakar, 26.martā, Buļļupes apvidū Rīgā ar pirmo posmu tika atklāta trešā sezona iecienītajam un biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” rīkotajam Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētas Leģendas”, sacenšoties vairāk nekā 700 dalībniekiem, kuru vidū bija arī titulēti 24h rogaininga, taku skriešanas un orientēšanās čempionātu medaļnieki, kā arī panākumus guvušie slēpotāji, Latvijas izlases kapteinis regbijā un citu sporta veidu pārstāvji. Visās distancēs uzvaras svinēja Latvijas sportisti, bet garākajā 6h distancē mūsējiem konkurenci sastādīja spēcīgie igauņi.

Sestdien sāksies Baltijas lielākā rogaininga seriāla ''Pilsētas Leģendas'' jaunā sezona

Šo sestdien, 26.martā, Buļļupes apvidū Rīgā tiks atklāta trešā sezona iecienītajam un biedrības “Piedzīvojumu sacensību apvienība” rīkotajam Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētas Leģendas”, kur dalībniekiem atbilstoši spējām un vēlmēm tiek piedāvātas dažādas distances. Šis būs pirmais no kopumā sešiem sezonas posmiem, kas bez galvaspilsētas notiks arī Ķekavā, Valmierā un Ogrē.