Populārais rogaininga seriāls “Pilsētu leģendas” noslēdzies Rīgā ar četru valstu dalību

Pagājušo svētdien, 4. novembrī, Rīgā pie iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Alfa” ar nepilnu tūkstoti dalībnieku un pieredzējušu un titulētu orientieristu panākumiem sestajā posmā “Rīgas ezeru rogainings” ļoti stiprā vējā un rudenīgi siltos laikapstākļos noslēdzās ceturtā sezona Baltijas valstīs lielākajam un iecienītajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētas leģendas”.

Pēc pasaules un Eiropas čempionātiem orientieristi sacentušies “Pilsētu leģendu” rogainingā Ādažos

Pagājušo sestdien, 16. septembrī, Baltijas valstu lielākais rogaininga jeb komandu orientēšanās sacensību seriāls “Pilsētu leģendas” ar Ādažu novada pašvaldības atbalstu pirmo reizi vēsturē norisinājās Ādažos, kur notika šīs sezonas piektais posms. Augtākās vietas dažādās distancēs ieguva nesen pasaules čempionātā MTB orientēšanās un nupat Eiropas čempionātā 24h rogainingā ar panākumiem startējušie latvieši.

Rogaininga seriāla 4. posmā Strenčos EČ bronzas medaļnieku duelī latvieši pārspēj igauņus

Sestdien, 15. jūlijā, Strenčos aizvadītajā sezonas 4. posmā Baltijas valstīs populārākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētu leģendas” garākajā 6 stundu “Garmin” distancē uzvaru svinēja 2020. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvēji 24h rogainingā Zigmunds Bībers un Alberts Jasāns (Laid mums tur laimē diet), aiz sevis atstājot 2021. gada bronzas medaļniekus Eiropas čempionātā no Igaunijas Tonisu Pīrisildu un Vinni Pillu, bet 3h MTBO pirmajās divās vietās ierindojās Eiropas čempionāta Top20 veloorientieristi Mārtiņš Linde un Andris Sarksņa.

Otro reizi sezonā rogaininga seriālā “Pilsētu leģendas” maksimālais punktu skaits

Pagājušajā nedēļas nogalē, 21. maijā, pie tirdzniecības centra “Spice” ar trešo posmu “Lidostas rogainings” turpinājās Baltijas valstīs lielākā komandu orientēšanās jeb rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” ceturtā sezona. Vairākās distancēs norisinājās ļoti spraigas cīņas par godalgotām vietām, bet sešu stundu distancē otro reizi šajā sezonā tika savākti maksimālie 200 punkti, ko paveica pieredzējušie un titulētie ultra distanču skrējēji Pēteris Grīviņš un Andris Ronimoiss.

2023. GADA SEZONAS JAUNUMI UN NORISES DATUMI

Valsts  svētku nedēļas priekšvakarā, vēlējāmies padalīties ar 2023. gada sezonas jaunumiem, bet, pirms tos izklāstām, vēlamies pateikties visiem mūsu uzticamajiem dalībniekiem par šī gada piedzīvojumiem, stratēģijām, izaicinājumiem un smaidīgajām sejām finišā. Tas dod mums spēku turpināt un palikt pašiem kļūt labākiem un piedāvāt jums arvien jaunas un interesantas distances un iespējas veidot stratēģijas.

Ar bagātīgu punktu ražu 6.posmā pie T/C “Domina” noslēdzies rogaininga seriāls “Pilsētu leģendas”

Pagājušajā nedēļas nogalē, 5. novembrī, pie tirdzniecības centra “Domina” ar sesto posmu, kam dots nosaukums “Rīgas Hausmaņa purva rogainings”, noslēdzās Baltijas valstīs lielākā komandu orientēšanās seriāla “Pilsētas leģendas” trešā sezona. Dažās distancēs norisinājās spraigas cīņas par godalgām posmā un kopvērtējumā, bet sešu stundu distancē ceturto reizi šogad maksimālos 200 punktus savāca Zigmunds Bībers un Alberts Jasāns (Laid mums tur laimē diet).