2H
Narvesen
XO2
Ilona Gaiduka
1978
Oksana Aņisko
1980
Tatjana Vološčuka
1990
Toms Šķipars
1996
SHINOBI
Family2
Aigars Bogdanovs
1983
Marina Peliha
1982
Deivis Krātiņš
2009
Tīna Krātiņa
2003
MO2
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Vadātājs
Krisjanis Mezulis
1991
kristaps Zelmenis
1991
LV BĀRDAS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Putekļu rijēji
Uldis Cīrulis
1987
Mārtiņš Treijs
1980
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Ritvars Podziņš
1990
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Kristaps Bērziņš
1991
Fun Catchers
Oļegs Nikolajevs
1994
Ilja Kožukovskis
1994
3.5 Legs
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Andris Kotāns
1980
Taku skrējēji
Guntars Logins
1992
Andžejs Stenclavs
1974
WO2
Taktiskās stirnas
Līva Skrastiņa
2008
Undīne Skrastiņa
2006
Vienkārši nebūs.......
Lita Meistere
1974
Inga Grase
1983
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Sallija Rodrigesa
1990
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Valentīna Romanova
1987
Minkas
Lauma Muceniece
1985
Līga Drusta
1983
Lāsma Midrijāne
1983
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1976
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
Māsas
Iveta Kukule
1990
Dace Kukule
1983
Rs pūcītes
Sigita Rišķe
1985
Daiga Šlesere
1971
NAV TIK TRAKI
Raimonda Mūrmane
1982
Laima Dreimane-Zvilna
1973
XO2
RK MĪTAVA
MAREKS BULKOVSKIS
1983
Aija Svikle
1982
Edgars Rancāns
1982
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
Susliki
Alise Čurkste
1992
Gustavs Venters
1991
Tumsas Klans
Andris Krišlauks
1977
Ilze Krišlauka
1972
Margarita Krišlauka
1980
Toms Krišlauks
2008
Daugavieši
Barbara Daugaviete
1987
Ojārs Daugavietis
1985
Wild hearts
Sanita Jakuboviča
1985
Raivis Jakubovičs
1981
Gustavs Jakubovičs
2009
Testa brauciens
Marcis Murnieks
1993
Kitija Stucere
2000
Family2
Susuri
Kristīne Šulberga
1980
Roberts Šulbergs
2011
Melānija Šulberga
2009
Pitagora slapjās bikses
Dace Zumberga
1977
Ance Zumberga
2021
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Andra Zvejniece
1987
Gustavs Zvejnieks
2011
Alise Zvejniece
2016
Stārķēni un mazais
Maija Miruškina
1983
Māris Miruškins
1985
Sandis Miruškins
2017
Skudras & Co
Liene Mekša
1984
Madara Skudra
1987
Miks Skudra
2014
Agita Švītiņa
1964
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
Pīrādziņu fabrika
Pēteris Tamužs
1984
Artūrs Tamužs
2009
Kate Tamuža
2016
Mēs ar dēlu - kolosāli!
Kristīne Mamontova
1987
Pauls Puksts
2014
4H
Viens + Viens/Olainfarm
XO4
Anete Eliņa
1990
Māris Eliņš
1983
Olaines Slaisti / Olainfarm
MO4
Andris Melnis
1990
Vladislavs Voitehovičs
1993
MO4
Rs meža pīles
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Dārznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Jānis Bošs
1989
ASTes
Dzintars Suts
1965
Jurģis Suts
1992
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Baigie veči
Andrejs Movļaiko
1984
Armands Krastenbergs
1987
TIMMMMA
Uldis Trokšs
1984
Ingus Barkans
1984
Riga Adventure Team
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Jānis Ķemers
1986
Valdis Čunka
1982
100 Punkti
Romāns Logins
1991
Atis Vidovskis
1994
Spalvainās pēdas
Mārtiņš Salnājs
1977
Jānis Bārda
1977
Zemais pietupiens
Mārtiņš Šteins
1992
Māris Veismanis
1988
Krtek a prišera
Mārcis Laganovskis
1982
Jānis Zvirgzds
1972
Necūko mežā
Valters Veiss
1985
Artūrs Kančs
1978
Intrum Dzinēji
Kārlis Cinis
1984
Jānis Amsters
1988
Jaunie lauku dukši
Aigars Ķūrēns
1989
Mārtiņš Banka
2007
Meža zvēri
Edgars Zaķis
1988
Toms Vāvere
1992
WO4
Marta sniegpulksteņi & co
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Arta Krūze
1977
Odrija Sakne
1975
Skrējiens pēc miljona
Guna Sarksņa
1975
Marta Sarksņa
2002
Veiksmes pogas
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
Mitava
Solveiga Luguza
1981
Ilva Rudusa
1975
KaZa
Zane Grīnšteina
1990
Kate Dūdele
1990
Svētās govis
Baiba Grišule
1973
Linda Reinvalde
1975
BŪT VAI NEBŪT
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Bet vai vajag?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Ilze Komasa
1986
Linda Jansone
1990
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Medus
Zane Ārmane
1986
Ilze Birzniece-Stundiņa
1986
Anete Glušņeva
1988
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Maldugunis
Natālija Jonicenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
BAIL
Ilze Bieze
1970
Baiba Āķe
1976
XO4
Saderam
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Tauriņa
1994
RS-mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
ĀDAŽI CITY
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
Freibergi
Santa Freiberga
1986
Ivars Freibergs
1986
Resnie lāči
Anita Zagorska
1991
Māris Vanags
1988
Skaists un saulains pavasara r
Kārlis Grants
1991
Diāna Zukule
2002
Toms Reiss
1991
Toms Tīdemanis
1991
Kapteinis Bremze
Aleksandrs Bodiļevs
1983
Elizabete Neimiševa
1980
EG
Eva Dzene
1983
Ģirts Bogdanovs
1979
Blaumanis Juniori
Zīle Slaviņa
2010
Krišs Slaviņš
2008
Šmu
Dagnija Burtniece
1990
Juris Pīlēns
1984
I&A
Ilze Hirkovska
1990
Artūrs Hirkovskis
1989
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Jāpadomā
Ingus Vuškārnieks
1979
Kristīne Vuškārniece
1978
Līga Vinšipa
1987
Zariņi
Santa Zariņa
1991
Gints Zariņš
1993
Krones iela
Linda Rožkalna
1967
Aivars Rožkalns
1967
Birģeļi
Santa Birģele
1992
Jānis Birģelis
1967
HUMULUS
Agnis Apinis
1993
Inese Upīte-Apine
1993
K.A.S. bez A.
Kristaps Ceriņš
1989
Santa Bērziņa
1990
V un A
Valters Šķilvalts
1986
Anda Šķilvalte
1984
Schwerpunkt
Maksims Leščinskis
1977
Ilze Leščinska
1978
Family4
Mazie Ķemeri
Zane Ķemere
1985
Laura Ķemere
2014
Jēkabs Ķemers
2016
SUNSHINE ADVENTURE TEAM
Artūrs Kļaviņš
1986
Katrīna Kļaviņa
1985
Paula Kļaviņa
2013
Pa lapsu taku
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
Gvido Ivanovs
2011
Bruno Ivanovs
2013
Apiņi
Artis Apinis
1981
Vaira Apine
2017
Kalvis Apinis
2010
Lauma Apine
2008
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Jānis Koškins-Diks
1991
Noras un tēta pastaiga
Kristaps Dzvinko
1981
Nora Dzvinko
2016
Resnis un Slieka pērkonnegaisā
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
DRUSTU IELAS FAMĪLIJA
Līga Blumfelde
1979
Ēriks Ozols
1982
Klāvs Liepiņš
2010
6H
MJ6
Nav riska!
Nauris Brikmanis
2006
Rodrigo Grasis
2006
Iezemieši - skrējēji
Valters Ozollapa
2007
Roberts Švalbe
2008
Mēs mākam skriet
Gustavs Millers
2009
Valters Jonikāns
2009
Drīm Tīm
Justs Miķelis Zīvers
2008
Krišjānis Rozenkofs
2008
WJ6
Tava mamma
Gerda Klepere
2007
Kristiāna Zukule
2005
XJ6
Sēnes
Elīza Madsena
2004
Raimonds Druvaskalns
2004
Es nezinu!
Reinis Lapiņš
2004
Aivija Jeršova
2002
Gājputni
Dāvis Rapa
2009
Līna Madsena
2008
Marija Rapa
2002
MO6
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
No Sponsor Adventure Team
Reinis Olins
1986
Peteris Kaneps
1986
Andris Apsvalks
1986
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Tā pat vien
Vilnis Frišfelds
1974
Raimonds Kaže
1983
Brunavieši
Rihards Žilinskis
2008
Valdis Bogdanovs
1997
Grand Prix
Mārtiņš Slišāns
1988
Toms Bergmanis
1988
Stremļanka un makarons
Nauris Čablis
1973
Dagnis Silgals
1985
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
WO6
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Serotonīna deva
Laine Rupeika-Ruža
1986
Liene Pļaviņa
1987
Irina Novosjolova
1986
EviGun
Evija Grīnmane
1982
Gunita Dravniece
1984
Vidzemes Ekspresis Plus
Iveta Zāģere
1965
Arita Pidža
1984
Dina Alksne
1976
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Laura Mazmača
1976
Indra Aužele
1984
Vējš matos
Evija Dzvinko
1986
Evija Birzniece
1984
ZVOC dāmas
Anete Geduševa-Bērziņa
1993
Dace Gaigala
1973
Trejas bites
Aiga Strazdiņa
1978
Daiga Krūmiņa
1985
Inguna Eglīte
1964
XO6
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Arvien labāk!
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
SK Lejas Lībieši
Inga Sudāre-Špune
1984
Jānis Bitenieks
1981
Kreisais Krasts
Uģis Inka
1976
Gita Vilensone
1983
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
MV6
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Visurgājēji
Mātiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
LAID MUMS TUR LAIMĒ DIET
ZIGMUNDS BĪBERS
1981
ALBERTS JASĀNS
1982
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
DAD WILL FIX IT
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičs
1974
Pūpēži
Leons Mednis
1978
Raimonds Bricis
1980
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Gailenes pilsētā
Inga Jansone
1982
Ilvija Madsena
1977
Zemenes bez putukrējuma
Ingrīda Nukša
1978
Ilze Irbe
1969
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Jūra līdz ceļiem
Ieva Vītoliņa
1970
Indra Segliņa
1970
Latvietes
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Pīpenes
Sanda Rapa
1975
Maija Rumaka
1973
Blondīņu duets
Inta Lepste
1972
Sigita Upeniece
1973
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
XV6
Pūķis un cielaviņas
Evija Šveca
1971
Inguna Naika
1971
Roberts Drāke
1956
PL
Sandis Pētersons
1981
Ieva Liepiņa
1982
Septītie
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
O+
Tõnis Piirisild
1973
Pille Vinne
1980
Vera
Dace Peiseniece
1973
Valdis Peisenieks
1967
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
Lapsu mednieki
Līga Neilande
1980
Andrejs Smuļko
1980
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsnins
1959
KALNIEŠI
Miervaldis Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
L un P
Andra Melbarde
1957
Renate Kokorevica
1959
XSV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Lielie putni
Andris Rudzītis
1953
Evģenija Rudzīte
1957
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Family6
Rs kukainīši
Juris Šlesers
1971
Elīza Šlesere
2010
Purva bridēji
Mārtiņš Čablis
2010
Baiba Nummure
1976
NEKAD NEPADODIES !
Helmuts Lukačovs
1950
Marks Kovars
2014
2as Kļaviņas
Evita Kļaviņa
1980
Rūta Kļaviņa
2017
Latte
Lauris Zemvalds
1979
Paula Zemvalde
2009
Mareks Emsiņš
1982
3mtb
VMTB
Aivis Zetmanis
1979
Alberts Lauders
2014
Aldis Sarksņa
1976
Aldis Strožs
1969
Alvis Mats
1971
Alēns Jukšinskis
1984
Andžejs Bakuļins
1997
Arnis Mežeriņš
1980
Artis Stieciņš
1979
Artūrs Verza
1986
Atis Kalnins
1974
Edgars Blese
1996
Eduardas Kamarevcevas
1988
Eduards Rēns
1980
Eduards Priednieks
1981
Ernests Nīmanis
2007
Guntars Levics
1981
Ivars Jurbergs
1981
Jānis Pipars
1978
Jēkabs Bukšs
2009
Kalvis Upītis
1989
Karlis Lauders
1988
Kaspars Aksenoks
1972
Kaspars Lipskis
1971
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
LINARDS zaķis
1971
Matīss Melecis
1977
Mārtiņš Pētersons
1983
Normunds Orlovs
1976
Oskars Krēsliņš
1977
Raitis Muižnieks
1968
Reinis Nīmanis
1971
Rinolds Skirjus
1976
Roberts Mišurovs
1986
Valdis Kokorišs
1964
Valērijs Svincovs
1985
Vladimirs Isajevs
1972
normunds bremze
1967
SMTB
Aiva Jakovela
1977
Anda Ozoliņa
1976
Annija Krūma
1995
Gunta Arena-Panke
1983
Inese Kauķe
1976
Inga Valtere
1977
Sanita Upīte
1990
Valērija Isajeva
1981
O-Run
VRUN
ARTIS LŪSIS
1990
Aldis Razgaila
1967
GUNTIS ZVILNA
1975
Gints Poris
1981
Jānis Dūka
1989
Jānis Kopmanis
1976
Kristaps Gādmanis
1990
Miķelis Zumbergs
1982
Mārtiņš Rikšis
1965
Nauris Kozuliņš
1982
Valters Alliks
1996
Valters Freidenfelds
1969
SRUN
Anita Užule
1983
Diāna Ceika
1976
Elīna Zepa
1987
Līva Kotāne
1992
Maija Jansone
1944
Saiva Sokolova
1973
Solvita Skrastina
1987
walk
Puduļi
Artūrs Pudulis
1984
Kārlis Pudulis
2016
Roberts Pudulis
2018
SK Lejas Lībieši
Ernests Mārtiņš Špuns
2018
Raivo Špuns
1990
Mazais lācis
Ilvija Ulmane
1996
Valts Ulmanis
1996
Austra Ulmane
2021
Kalniņu cirks
Indulis Kalniņš
1979
Ilze Kalniņa
1988
Uma Kalniņa
2012
Linards Kalniņš
2015
Ašie Pīlipi
Normunds Pīlips
1982
Natālija Pīlips
1987
Kārlis Pīlips
2015
Gustavs Pīlips
2018