2H
MO2
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
WO2
Pieteikumu pagaidām nav
XO2
Ukurmukursmuguri
Artūrs Pielēns-Pelēns
1985
Linda Miščenko
1984
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Sniedze Brakovska
1980
AVIA Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Alise Saļuka
2008
Family2
Cīmurēni
Inta Cīmure
1984
Kārlis Cīmurs
2009
Jānis Cīmurs
1986
Dinozauru pētnieki
Inese Kauķe
1976
Gusts Kauķis
2013
4H
MO4
Pieteikumu pagaidām nav
WO4
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Divplākšņi avenēs
Lāsma Āboliņa
1970
Santa Roze
1968
Maldugunis
Natālija Joničenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
Mītava
Ilva Rudusa
1975
Solveiga Luguza
1981
XO4
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Slapjā gārša
Rihards Volfs
1984
Inga Pikšena
1986
Family4
Pa Lapsu taku
Līga Gaigule
1981
Gunta Šlosberga
1974
Leo Ivanovs
2009
6H
MJ6
Spēks ir bumbās
Krišjānis Krēmers
2005
Roberts Trofimenko
2005
Latvju dēli
Tomass Neuss-Lucs
1999
Tomass Reinis Tīss
2000
WJ6
pankūkas
Elīza Madsena
2004
Renāte Jakovļeva
2005
XJ6
Pieteikumu pagaidām nav
MO6
Liesa, Niere un Apendiks
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Didzis Videmanis
1985
O skar
Jānis Balodis
1987
Gustavs Straupmanis
1988
2Dbl
Stanislavs Pugacovs
1984
Maksims Mogilins
1974
Pūkainie Ruņčuki
Mareks Emsiņš
1982
Lauris Zemvalds
1979
Jānis Stūrītis
1976
WO6
Čiepiņas
Zane Elksne
1991
Madara Rozentāle
1991
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Santa Viļuma
1991
Ginta Viļuma
1989
Neaizmirstulītes
Terēze Rocēna
1991
Zane Dreimane
1984
Ilva Saukuma
1984
Ilze Irbe
1969
Draiskās Žubītes
Kristīne Bērziņa
1986
Iveta Stūrīte
1981
Ilona Ķikute
1981
Ilze Zemvalde
1984
XO6
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
I kubā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
KM Building
Gatis Čirka
1977
Agnese Čirka
1985
MV6
Pieteikumu pagaidām nav
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
XV6
Hakuna matata
Ints Bruņenieks
1976
Gundega Bruņeniece
1981
Puķes un sēnes
Agnese Rutkovska
1975
Māris Puķe
1978
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
MSV6
Kalnieši
Arvīds Teteris
1940
Miervaldis Bušs
1952
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
AIVARS DRUVENIEKS
1956
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
I&B
Iveta Zāģere
1965
Baiba Ozola
1965
XSV6
O! Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1954
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Family6
Pieteikumu pagaidām nav
O-Run
VRUN
Alēns Jukšinskis
1984
Antons Nikitins
2010
Gints Pois
1981
Kristaps Gādmanis
1990
MAREKS BULKOVSKIS
1983
aldis razgaila
1967
SRUN
Anita Užule
1983
Līga Jermolova
1993
walk
4G
Guna Janusevska
1977
Gints Janusevskis
1974
Gerda Janusevska
2013
Gvido Janusevskis
2018
Liepiņi
Iveta Liepiņa
1979
Enija Marta Liepiņa
2013
Edvards Liepiņš
2016
Pastaiga Mākoņos
Kristiāns Krūmiņš
2009
Velga Krūmiņa
1971
Namejs
Namejs Mednis
2016
Violeta Medne
1978
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
Kalnciema Ķieģeļu Kombināts
Olīvija Blūzma
2016
Dace Lakse
1973
Ainārs Laksis
1971
Spoki
Vlada Dobroserdova
2011
Vjaceslavs Dobroserdovs
1980
Olga Dobroserdova
1984