2H
D8 HEAP
Family2
Andris Rozenbahs
1975
Haralds Rjabovs
1976
Einārs Leckis
1993
Pjotrs Bekreņs
1991
18+
MO2
Nikolajs Kovancovs
1976
Rinalds Vizulis
1976
Oskars Popēns
1977
Viktors Tjarve
1986
KKK
MO2
Jānis Kronbergs
1976
Kaspars Kursinskis
1977
Ojārs Krūmiņš
1976
Admin meitenes
WO2
Olga Goļeņiščeva
1987
Jeļena Solovjova
1963
Dipu, dapu lācis nāk
Family2
Juris Ščerbickis
1971
Ieva Ščerbicka
1974
Agate Ščerbicka
2014
Berryblues
Family2
Igors Geletko
1973
Mihails Geletko
2000
Marija Geletko
2002
MO2
Putekļu rijēji
Uldis Cirulis
1987
Mārtiņš Treijs
1980
Fun Catchers
Oļegs Nikolajevs
1994
Ilja Kožukovskis
1994
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
LV BĀRDAS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
WO2
Taktiskās stirnas
Līva Skrastiņa
2008
Undīne Skrastiņa
2006
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Valentīna Romanova
1987
Narvesen
Nataļja Arbeitere
1980
Tatjana Vološčuka
1990
Ilona Gaiduka
1978
Oksana Aņisko
1980
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Sandra Nonberga
1995
Sallija Rodrigesa
1990
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
XO2
Zvejnieki
Andris Zvejnieks
1986
Andra Zvejniece
1987
Gustavs Zvejnieks
2011
Alise Zvejniece
2016
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
ĀDAŽI CITY
Sniedze Brakovska
1980
Eduards Pāķis
1976
Stonkas
Kārlis Stonka
1992
Daina Stonka
1993
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
Ronalds Vaisgerbergs
1992
RK MĪTAVA
MAREKS BULKOVSKIS
1983
Aija Svikle
1984
Edgars Rancāns
1982
Family2
SHINOBI
Aigars Bogdanovs
1983
Marina Peliha
1982
Deivs Krātiņš
2009
Begemots un Kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
Ķengakrasti
viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Brieži
Raitis Briedis
1969
Inga Dukure
1976
Dita Egita Briede
2009
4H
MO4
Bez sponsora
Girts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
TIMMMMA
Uldis Trokšs
1984
Dainars Albuzis
1984
WO4
RogViLa
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Agnese Sila
1984
Ligita Liepiņa
1983
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Linda Stanga
1991
KaZa
Zane Grīnšteina
1990
Kate Dūdele
1990
Skrējiens pēc miljona
Guna Sarksņa
1975
Iveta Skutule
1975
B3/Bez kompasa
Aiga Kalniņa
1974
Kristīne Veita
1974
Vivobarefoot divas kreisās
Iveta Straume
1980
Gunita Barisa
1979
Veiksmes pogas
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
Bet vai vajag?
Kristīne Suta
1993
Ilze Komasa
1986
Lauviņa ar zivtiņu
Džaneta Suta
1964
Linda Jansone
1990
Grases uz trases
Inga Grase
1983
Gabriela Grase
2008
Divi baložu
Linda Riba
1987
Vineta Melngārša
1974
XO4
rumpainīši
Elīna Masteiko
1984
Jānis Krastiņš
1979
O!Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1959
Keine Ahnung
Santa Roze
1968
Arnis Roze
1964
Rogaininga pavēlnieki
Agita Kudlāne
1990
Ernests Važa
1990
Resnie putni
Madars Bandenovičs
1988
Sondars Bandenovičs
1992
Gita Dukure
1988
VSK Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1972
Zaķīši un begemoti
Gunta Lediņa
1983
Pēteris Lediņš
1983
Māra Viška
1982
Gatis Špats
1979
Saderam
Alvis Tauriņš
1994
Undīne Tauriņa
1994
Freibergi
Ivars Freibergs
1986
Santa Freiberga
1986
Rs meža pīles
Sigita Rišķe
1985
Zigmārs Pujats
1975
Edgars Andreļūns
1992
Miera vējos
Raivis Grīviņš
1981
Anda Grīviņa
1971
RS-mazbānītis
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
KRĀSAS nav TOŅI
Sintija Ozola
2000
Roberts Kārkliņš
2000
Ķeltu klejotāji
Helen Barker
1960
Hugo Barker
1961
SUNSHINE ADVENTURE TEAM
Artūrs Kļaviņš
1986
Katrīna Kļaviņa
1985
Paula Kļaviņa
2013
Jāpadomā
Ingus Vuškārnieks Vuškārnieks
1979
Kristīne Vuškārniece
1978
Lēnie stirnu buki
Gunta Arena-Panke
1983
Gunta Reinicāne
1980
Dainis Eglītis
1985
Nezinu
Zinta Ozolina
1980
Jānis Lubkāns
1977
Pupuķi
Elīza Koškina
2010
Ance Koškina
2002
Endijs Koškins
1998
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Anete Bruževica
1973
Family4
6 kājas
Lita Meistere
1974
Samanta Zeibarte
2009
Melisa Pētersone
2010
Apmierinātie
Mārtiņš Riksis
1965
Gustavs Olivers Rikšis
2004
Katrīna Znotiņa
2000
Aija Diāna Līduma
2000
Divas Skujiņas
Ilze Skujiņa
1981
Elza Skujiņa
2014
CERIŅI
Kristaps Ceriņš
1982
Lauma Ceriņa
1983
Everts Ceriņš
2017
Gulbīši
Inese Bērziņa
1969
Maija Justīne Jēkabsone
2011
6H
Vera
XV6
Valdis Peisenieks
1967
Dace Peiseniece
1973
SPELET.LV
XO6
Anatolijs Tretjakovs
1986
Diana Tretjakova
1995
Ruslans Petrovs
1993
Andrejs Arabskis
1991
MJ6
Drīm tīm
Justs Miķelis Zīvers
2008
Krišjānis Rozenkofs
2008
Nav Riska!
Nauris Brikmanis
2006
Rodrigo Grasis
2006
Iezemieši - skrējēji
Valters Ozollapa
2007
Roberts Švalbe
2008
Banāni
Ansis Emīls Zīvers
2002
Teodors Ernests Zīvers
2009
WJ6
Mēs izdomāsim
Emīlija Lote Vilne
2009
Anna Klūga
2009
XJ6
Tomēr savācās
Annija Kalniņa
2004
Kristaps Kalniņš
2005
Eduards Krūmiņš
2006
Sēnes
Elīza Madsena
2004
Raimonds Druvaskalns
2004
gudrāk nevis grūtāk
Lauma Simsone
2004
Alvis Miglavs
2003
MO6
Very difficult situation
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
O skar
Jānis Balodis
1987
Gustavs Straupmanis
1988
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Es neatceros!
Mārcis Smalkais
1991
Didzis Raits
1990
ASTes
Jurģis Suts
1992
Dzintars Suts
1965
RESNIE RUNČI
RITVARS BIKŠIS
1985
MĀRIS VIDEMANIS
1979
WO6
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Murrā tik uz priekšu!
Inga Krastiņa
1983
Sigita Grudule
1993
Serotonīna deva
Laine Rupeika-Ruža
1986
Irina Novosjolova
1986
Liene Pļaviņa
1987
Vējš matos
Evija Dzvinko
1986
Evita Kļaviņa
1980
Ziemeļdienvidi
Terēze Rocēna
1991
Dina Jalovčuka
1986
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
XO6
ZIN ZIN
Renārs Roķis
1999
Zanda Ozola
1997
Riga Swings Back
Viesturs Aleksīns
1987
Anita Zagorska
1991
Dzintars Smans
1987
Vijolīšu grava
Klāvs Svilpe
1985
Māra Pucena
1988
Zemenu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Aleksandra Kuļne
1987
Mārtiņš un Zeltīte
Zeltīte Larinova
1984
Mārtiņš Larinovs
1984
MV6
No Burkānciema
Ritvars Klapars
1976
Andis Gailis
1976
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Tā pat vien
Armands Teteris
1973
Vilnis Frišfelds
1974
No Burkānciema
Ritvars Klapars
1976
Andis Gailis
1976
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Maldugunis
Natālija Joničenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Divas Liepiņas
Dace Liepiņa
1977
Ance Liepiņa
1978
Hiperbolas
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Kristīne Niedra
1981
Zemenes bez putukrējuma
Ingrīda Nukša
1978
Ilze Irbe
1969
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
XV6
Septītie
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Arvien labāk
Jolanta Geduša
1978
Ineta Vjakse
1977
Imants Lipskis
1974
O - positiivne
Tõnis Piirisild
1973
Pille Vinne
1980
PL
Sandis Pētersons
1981
Ieva Liepiņa
1982
Siera kūkas
Andris Šakens
1975
Ieva Šakena
1976
Siliņi
Ieva Siliņa
1975
Jānis Siliņš
1981
Saule pāri visam
Videga Liepiņa
1966
Kaspars Liepiņš
1970
MSV6
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
Gandrīz dvīņi
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
SARMĪTE STĒRSTE
1961
Skudras
Daiga Krēsliņa
1965
Ilze Boldāne
1966
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
XSV6
Durbes bizoņi
Silvija Penkule
1960
Māris Penkulis
1957
Kreisā un Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
BEBRI SOĻO
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Lynx-Lynx
Tõnu Ilves
1963
Elin Ilves
1965
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Family6
Dzegužkalna alpīnisti
Elīza Actiņa
1998
Jānis Actiņš
1972
Rs kukainīši
Juris Šlesers
1971
Elīza Šlesere
2010
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
3mtb
VMTB
ARTIS Stieciņš
1979
Aldis Strožs
1969
Alēns Jukšinskis
1984
Arnis Mežeriņš
1980
Artūrs Verza
1986
Gints Skribāns
1973
Jānis Pipars
1978
Kaspars Aksenoks
1972
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
Lūkass Svensons
2000
Marks Stieciņš
2010
Matīss Melecis
1977
Normunds Orlovs
1976
Raitis Muižnieks
1968
Raivis Reinsons
1969
Valdis Kokorišs
1964
linards zaķis
1971
normunds bremze
1967
SMTB
Anda Ozoliņa
1976
Diāna Ceika
1976
Inese Kauķe
1976
Linda Ceplīte
2000
O-Run
VRUN
Aldis Razgaila
1967
Aldis Rancāns
1965
Artūrs Kančs
1978
GUNTIS ZVILNA
1975
Gints Poris
1981
Igors Belovs
1983
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Dūka
1989
Kristaps Gādmanis
1990
Kristaps Čehovičs
1987
Nauris Kozuliņš
1982
Sandis Zukulis
1981
Siim Saidla
1981
Viktoras Saldžiūnas
1984
SRUN
Anita Užule
1983
Dina Alksne
1976
Elīna Petrovska
1986
Laima Dreimane-Zvilna
1973
Liene Belova
1986
Valērija Isajeva
1981
walk
Dinozauru pētnieki
Gusts Kauķis
2013
Arnita Toka
1979
Skrastini
Jānis Skrastiņš
1991
Renārs Reinis Skrastiņš
2018
Skrastiņi
Laura Skrastiņa
1994
Kristaps Kārlis Skrastiņš
2014
Īva Keita Skrastiņa
2016
Renārs Reinis Skrastiņš
2018
Aiziet
Mareks Kalējs
2011
Elza Kalēja
2013