Rogaininga seriāls “Pilsētas leģendas” atgriežas galvaspilsētā

Baltijas valstīs lielākais rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāls “Pilsētas leģendas” atgriezīsies galvaspilsētā, jo trešās sezonas ceturtais posms norisināsies 20.augustā Rīgā un sauksies “Rīgas tiltu” rogainings. 

Rogaininga seriāla ceturtais posms tiek rīkots sadarbībā ar Rīgas domi, atbalsta Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Magnesia. Dalībniekiem atbilstoši spējām un vēlmēm organizatori piedāvā 6h Garmin, 4h Kokmuižas un 2h Riga Plaza rogaininga distances, kā arī 3h MTB, rogaininga skrējienu 2h Isostar (O –Run) un rogaininga pastaigu bērniem. 

Šogad “Pilsētas leģendu” seriāls dalībniekiem ir bijis gan interesantu un pozitīvu piedzīvojumu, gan arī pārbaudījumu pilns. Seriāla trešā sezona iesākās marta beigās stiprā vējā Bolderājā, turpinājās ar otro posmu Ķekavas novada Daugmalē, kur dalībnieki meklēja kontrolpunktus Nāves salas apkārtnē, bet pagājušajā posmā Valmierā nācās izmirkt lietū. Taču 20.augusts solās būt saulains un silts.

Sacensību centrs atradīsies pie Modes un izklaides centra “Riga Plaza”. Ne velti šis posms saucas “Rīgas tiltu” rogainings, jo būs iespējas šķērsot četrus tiltus – Vanšu, Akmens, Salu un Dienvidu. “Pilsētas leģendas” dalībnieki kontrolpunktu meklējumos pārsvarā dzīvosies pa Daugavas kreiso krastu, viesojoties gan trīs Rīgas “kalnos” – Torņakalnā, Āgenskalnā un Ziepniekkalnā, gan arī trīs salās – Lucavsalā, Zaķusalā, Ķīpsalā.  Labajā krastā varēs apmeklēt 11.novembra krastmalu, Krasta ielu un Maskavas ielu, nonākot arī daudzu stāstu apvītajā “Maskačkā”.

Reģistrēties dalībai un vairāk informācijas uzzināt iespējams mājaslapā rigasrogainings.lv. 

Rogaininga sacensībās ar 2 līdz 4 dalībniekiem komandā piedalās gan sportisti un orientēšanās entuziasti, kuri jau ir šo sacensību meistari, gan arī aktīvā un sportiskā dzīvesveida mīļotāji, kuriem patīk savu brīvo laiku pavadīt svaigā gaisā un aktīvi darboties. Tāpēc šādu iespēju izmanto arī vairākas ģimenes, jo rogainings savā būtībā ir ļoti demokrātiska nodarbe, jo dalībnieki var izvēlēties savām spējām piemērotu distanci un kontrolpunktu daudzumu. Tiekamies ceturtajā posmā Rīgā!

Rīgas rogainingu piedāvā Rīgas dome, atbalsta Garmin, Kokmuiža, Isostar, Modes un izklaides centrs “Riga Plaza”, Rīgas brīvosta.