Rogaininga seriāla “Pilsētas Leģendas” jaunā sezona

Šogad rogaininga seriāls “Pilsētas Leģendas” tiks atklāts pie jūras - 26. martā, Rīgā, Buļļupes apvidū. Tās būs pirmās no sešām sacensībām, kas šogad norisināsies Rīgā, Ķekavā, Valmierā un Ogrē.

Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Dalībnieki apmeklē kontrolpunktus izvēles secībā noteiktā kontrollaikā. Uzdevums ir iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par kontrolpunktu apmeklēšanu. Rogainingā tiek gaidīti visi – gan sportisti, kuru kodolu pārsvarā veido orientieristi, gan aktīvā dzīvesveida piekritēji, gan arī tie, kuriem patīk izkustēties svaigā gaisā, jo rogainings ir demokrātiska nodarbe, kurā sevi izmēģināt var katrs.

Sacensībās varēs piedalīties 2-4 dalībnieku komandās, kā arī individuāli, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Ikvienam  būs iespējai izvēlēties sev izaicinošāko 2h, Isostar 4h vai Garmin 6h distanci. Individuālajiem dalībniekiem būs divu  stundu rogaininga skrējiens, bet velobraucējiem – trīs stundu MTB distance.

Distances plānošana ir katra dalībnieka ziņā, veicot to īpaši sagatavotā kartē. Dalībai nebūs nepieciešams Covid-19 sertifikāts. Finišā visi dalībnieki saņems piemiņas medaļu un pasākuma noslēgumā būs sacensību atbalstītāju “Garmin”, “Isostar” un “Magnesia” dāvanu loterija, kā arī labāko apbalvošana. 

Reģistrēties dalībai iespējams mājaslapā rigasrogainings.lv/lv/registracija/ - jo ātrāka reģistrācija uz katru no posmiem, jo mazāka dalības maksa. Sacensības organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība”. Sīkāka informācija par sacensībām pieejama mājaslapā rigasrogainings.lv. Seko rogaininga seriāla jaunajai sezonai un jaunumiem arī sociālajos tīklos: facebook.com/xeventslv un instagram.com/xeventslv/.