Rīgas vasaras rogainings NOTIKS! Starts 20. jūnijā pie Kongresu nama

Paldies par pacietīgo un disciplinēto cīņu ar COVID-19, kā rezultātā mēs pavisam drīz varēsim plūkt jau pirmos šīs cīņas uzvaras laurus pirmajā šīs sezonas klātienes rogainingā - 20.jūnijā.

Saskaņā ar oficiāli publicēto informāciju, kā arī no neoficiāliem, bet drošiem avotiem iegūto informāciju par Rīgas Vasaras rogainingu - tas NOTIKS 20.jūnijā kā plānots, turklāt nevis viens, bet pat 3-4 atsevišķi Rīgas rogainingi ar nodalītiem starta laikiem katrai no distancēm (katrā līdz 300 dalībniekiem), ievērojot arī savstarpējās distancēšanās un higiēnas prasības. Atskatoties uz iepriekšējiem rogainingiem, arī visdaudzskaitlīgākajās 4h un 6h distancēs mēs droši varēsim šo limitu izpildīt.

Taču ņemiet vērā vairākas svarīgas izmaiņas:

  • Samazinātās dalības maksas termiņš ir pagarināts līdz 14.jūnijam. Lūdzam gan neatlikt reģistrāciju uz pēdējo brīdi.
  • Sacensību starti būs dalīti un atsevišķi pa distancēm. Starta laiki vēl tiks precizēti, bet varam pateikt, ka 6h distancē kontrollaiks būs 23:00.
  • Sacensību centrs būs iekārtots mazliet citādāk: starta koridors būs plašāks un startēt varēs noteiktā laika intervālā, lai izslēgtu drūzmēšanos. Starta laiks tiks fiksēts ar pirmo atzīmi Starta kontrolpunktā. Sacensību centrā būs nodrošināti arī roku dezinfekcijas līdzekļi un izvietotas 2 m distancēšanās norādes. Detalizētāka informācija tiks publicēta 10.jūnijā.
  • Vairāki kontrolpunkti kartē būs atzīmēti ar ziliem numuriem un aplīšiem. Tas būs ātrumposms, ko varēs izskriet ikviena komanda jebkādā secībā sava skrējiena laikā, iekombinējot to savā maršrutā. Apbalvosim ātrumposma uzvarētāju, kurš šos kontrolpunktus būs izskrējis visātrāk.