Rīgas rogainingā tiksimies atvasarā - 5.septembrī

Ja ticam teicienam "viss kas notiek, notiek uz labu", tad varam arī priecāties, ka Rīgas Pavasara rogainingam varēsim trenēties vēl 4 mēnešus ilgāk un tad ar divkāršu jaudu mesties Rīgas "Atvasaras" rogainingā 5.septembrī, nākot no meža pilniem groziem ne tikai kontrolpunktu, bet arī ogu un sēņu.

Ceram, ka ierobežojumi līdz tam laikam jau būs atcelti pilnībā un varēsim atkal izbaudīt tikšanās sajūtu, finišā iedzerot tēju, ar draugiem un konkurentiem pārspriežot distancē piedzīvoto un kopīgi suminot uzvarētājus.

Taču, ja pandēmijas ierobežojumi turpinātos līdz pat septembrim, esam paredzējuši arī alternatīvo scenāriju - ļaujot dalībniekiem startēt visas dienas un pat divu dienu garumā, ar īstu papīra karti, bet izmantojot viedtālruņu aplikāciju un finišā pašiem sevi apbalvojot ar mūsu dāvātajām medaļām un pārsteiguma balvām. Gatavojamies sliktākajam, bet ceram uz labāko.

Tā kā pasākuma pārcelšana var sajaukt jūsu atvasaras plānus, vēlamies dot dalībniekiem iespēju izvēlēties kādu no šiem trim variantiem:

  • Piedalīties Rīgas rogainingā 5.septembrī.
  • Nodot savu dalību citam dalībniekam. Izmaiņas komandas sastāvā bez maksas var veikt līdz 29.augustam, rakstot e-pastu uz xrace@xrace.lv.
  • Pārcelt savu dalību uz 2021.gada pavasara rogainingu. Izvēle ir jāizdara līdz 2020.gada 14.jūnijam, nosūtot e-pastu uz  xrace@xrace.lv. Pēc tam pārcelt dalību nebūs iespējams.


Šobrīd aicinām būt atbildīgiem un pašizolēties dabā... piemēram, piedaloties beznkontakta e-rogainingos ar viedtālruni, atrodot iepriekšējos rogainingos vēl neizskrietās vietas (šobrīd notiek 2018.gada rudens e-rogainings Lucavsalā, kurā līdz 31.maijam var izcīnīt medaļas, saņemt batoniņu no ISOSTAR un laimēt Garmin Vivosmart 4 aproci, bet bez medaļām aizvien var izskriet arī 2019.gada rudens Alfas un 2019.gada Olaines e-rogainingus).

 

Saudzējiet sevi, esiet atbildīgi un pavadiet vairāk laika dabā!