Rīgas posms noslēdzies. Kā saņemt medaļas?

Divos sadalītos startos ar gandrīz maksimāli iespējamo dalībnieku skaitu ir startējusi Rogaininga sezona Latvijā. Šis bija pirmais posms no jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas". Paldies visiem dalībniekiem, kas nenobijās no karstuma un neierastās starta kārtības, un piedalījās. Aicinām piedalīties arī nākamajos jaunā rogaininga seriāla "Pilsētas leģendas" posmos - Olainē 11.jūlijā olainesrogainings.lv un Valmierā 25.jūlijā valmierasrogainings.lv. Bildes meklē mūsu facebook lapā www.facebook.com/xeventslv un arī pie galerijām.

Mums ir lieliskas ziņas par medaļām. Tās būs pieejams jau uz nākamo posmu Olainē 11. jūlijā. Lai saņemtu savu Vasaras rogaininga medaļu, dalībniekiem piedāvājam zemāk norādītās iespējas. Dalībniekam nospiežot uz izvēles, jānorāda vai ir kāds vēl dalībnieks, par kuru viņš vēlas izņemt medaļu (pastaigai bērnam vai komandas biedram). Spied uz savas izvēles un atsūti mums e-pastu:

1. saņemt Olaines rogainingā starta aploksnē 
2. saņemt Valmieras rogaininā 25.jūlijā 
3. saņemt Rīgas atvasaras rogaininā 5.septembrī
4. saņemt Madonas rogainingā 19.septembrī 
5. saņemt Rīgas rudens rogainingā 7.novembrī
6. saņemt pie mums ofisā Rāmuļu ielā 29, Rīgā. Darba dienās no 10:00 - 17:00. Iepriekš piezvanot pa tālruni 20011283

 

Ja pamanīsim, kādu kas nav atbildējis, bet piedalās kādā no turpmākajiem rogainingiem (skatoties pēc e-pasta), tad mēs medaļu paši ieliksim aploksnē.

Uz tikšanos jau pavisam drīz!