Pārcelts! Rogainings notiks pēc mājsēdes - 27. novembrī

Lai arī vakar uzspīdēja saulīte, jaunā lietu kārtība mums īsti neļauj uzrīkot nedz noslēguma ballīti, nedz arī pašu rogainingu.

Skumjām nav vietas, jo, ja pagājušogad mēs no vīrusa nobijāmies un pasākumu atcēlām, tad šogad mēs “iesim līdz galam”, un esam pārlikuši to stipri tuvāk ziemai – uz 27. novembri. Saprotams, ka vajadzēs karstākus ugunskuru un sildošākus dzērienus, tomēr vēlamies jūs visus satikt un noslēgt sezonu. Jācer, ka varēsim izbaudīt arī kādu pirmā sniega devu, kas mežos nebūs nokusis.

Visticamāk, ka norises kārtībās būs tāda pati, kā mēs to bijām iedomājušies pirms vakardienas lēmumiem – zaļais režīms un individuālā treniņa režīms.

Ko tad tagad darīt?

- Nedarīt neko, un mēs automātiski pārliekam dalību uz 27.novembri.
- Pārlikt savu dalību uz jebkuru no nākamā gada posmiem. Te būs jāraksta e-pasts uz rogainings@xrace.lv par to līdz 20.novembrim. Pēc tam mēs vēstules nepieņemsim, jo uzskatīsim, ka piedalīsieties 27.novembrī un gatavosim jums starta paku.
- Atgriezt dalības maksu. Lai arī medaļas un distance ir sagatavota esam solījuši arī šo opciju un piedāvājam to saviem dalībniekiem. Te arī būs jāraksta e-pasts uz rogainings@xrace.lv par to līdz 20.novembrim. Atkarībā no pieteikumu daudzuma, dalības maksu atgriezīsim līdz 27.novembrim vai ātrāk. Pēc tam mēs vēstules nepieņemsim, jo uzskatīsim, ka piedalīsieties 27.novembrī un gatavosim jums starta paku.

Ja rodas vēl kādi jautājumi, lūdzu rakstīt uz rogainings@xrace.lv.

Sargiet sevi un apkartējos!