Ķekavas novada Daugmales rogainings jau 23. aprīlī!

Ciešā sadarbībā ar Ķekavas novadu otro rogaininga seriāla “Pilsētas Leģendas” posmu aizvadīsim Daugmales apkārtnē. Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Rogainingā tiek gaidīti visi – gan sportisti, kuru kodolu pārsvarā veido orientieristi, gan aktīvā dzīvesveida piekritēji, gan arī tie, kuriem patīk izkustēties svaigā gaisā, jo rogainings ir demokrātiska nodarbe, kurā sevi izmēģināt var katrs.

Sacensību centrs atradīsies pie Daugmales pamatskolas. Sacensībās varēs piedalīties 2-4 dalībnieku komandās, kā arī individuāli, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Ikvienam būs iespējai izvēlēties sev izaicinošāko 2h, Isostar 4h vai Garmin 6h distanci. Individuālajiem dalībniekiem būs divu stundu rogaininga skrējiens, bet velobraucējiem – trīs stundu MTB distance. Distances plānošana ir katra dalībnieka ziņā, veicot to īpaši sagatavotā kartē. Dalībai nebūs nepieciešams Covid-19 sertifikāts. 

Finišā visi dalībnieki saņems godam nopelnītu medaļu un pasākuma noslēgumā būs sacensību atbalstītāju “Garmin”, “Isostar” un “Magnesia” dāvanu loterija, kā arī labāko apbalvošana. 

Reģistrēties dalībai iespējams mājaslapā rigasrogainings.lv/lv/registracija/ - jo ātrāka reģistrācija, jo mazāka dalības maksa. Sacensības organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība”. Sīkāka informācija par sacensībām pieejama mājaslapā rigasrogainings.lv, seko jaunumiem arī sociālajos tīklos: facebook.com/xeventslv un instagram.com/xeventslv/.