ATJAUNOTS! Rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” pirmā sezona ir galā. Rīgas rudens rogainings ir ATCELTS.

Vēlējāmies pateikties visiem par “kalnaino” sezonu, kurā mums izdevās uzrīkot gandrīz visus posmus un apmeklēt Madonu, Valmieru, Olaini, Mārupi un Rīgu. Diemžēl esošā Covid-19 pandēmijas klātbūtne un valstī esošie ierobežojumi mums neļauj nobeigt sezonu Rīgā, kur bija ieplānots pavisam jauns un interesants apvidus.

Pateicamies arī mūsu lieliskajiem palīgiem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem – Garmin, Magnesia, Isostar, Spice, Brooks, pilsētu pašvaldībām un visiem pārējiem, kas kopā ar mums veidoja šo rogaininga seriāla pirmo sezonu.

Valdība vakar pagarināja aizliegumu rīkot sporta sacensības, un, spriežot pēc statistikas, tas tiks pagarināts arī turpmāk. Līdz ar to 7.novembrī Rumbulā plānotais sezonas noslēguma posms Rīgas rudens rogainings tiek ATCELTS. Ko darīt ar iemaksātajām dalībām?

1) Visas dalības automātiski tiek pārnestas uz nākamā gada pirmo posmu. Ja uz pirmo posmu netiek, vai uz to jau ir pārlikta Rīgas pavasara rogaininga dalība, to varēs pārlikt uz jebkuru citu KOMANDAS KAPTEINIM rakstot mums e-pastu xrace@xrace.lv.

2) Varēs saņemt atpakaļ iemaksāto dalības maksu. Par šo izvēli KOMANDAS KAPTEINIM jāraksta mums uz e-pastu xrace@xrace.lv un mēs atgriezīsim iemaksāto naudu. Pieteikumus par dalības maksas atgriešanu gaidīsim līdz 01.12.2020. Pēc šī datuma, iemaksātā dalības maksa netiks atgriezta un varēs tikt izmantota jebkurā nākamās sezonas posmā.

Paldies, ja izvēlējies pirmo opciju, bet saprotam arī tos, kas vēlas saņemt atpakaļ iemaksāto dalību, lai atkal tiktos citreiz.

Tomēr ir arī lieliskas ziņas – mūsu dalībniekiem tiks piedāvāts e-rogainings, par kuru paziņosim atsevišķi. Novēlām būt veseliem un aicinām iet ārā un nodarboties ar dažādām sportiskām aktivitātēm un būt mundriem visas šīs ziemas garumā.

Nākamajā, 2021.gadā rogaininga seriāla “Pilsētas leģendas” provizoriskie norises datumi:

1.posms – 20.03.2021 - nenotiks
2.posms – 01.05.2021
3.posms – 20.06.2021
4.posms – 01.08.2021
5.posms – 25.09.2021
6.posms – 13.11.2021