ATJAUNOTS 11.11 - Sezonas noslēgums ar RedBull apbalvošanas ceremoniju 27.novembrī

Ķekavas posms veiksmīgi ir aizvadīts un ir palicis sezonas noslēdzošais posms - Rīgas rudens rogainings. Tas šoreiz būs pavisam jaunā vietā un arī kartē. Baudīsim veikalu "Sāga" un "IKEA" apkārtni un, tā kā šī ir arī pilsētas nomale, būs iespēja izvēlēties gan urbāno kartes daļu, gan arī kārtīgus (un arī skaistus) meža apvidus.

Ievērojot Ministru kabineta 9.10.2021. rīkojumu nr. 720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", masu starts nenotiks, bet tā vietā būs atsevišķa starta un finiša arka (kā Olainē), kur varēs startēt paša izvēlētā laikā starp 9:30 un 15:00. Pasākuma kontrollaiks paliek 17:00.

Reģistrācijas telts atradīsies ārpus norobežotās zonas. Lūdzam turp doties tikai komandas kapteini ar jebkādu mutes un deguna aizsegu.

Dalībniekiem ir jāņem vērā visi pasākuma dienā spēkā esošie epidemioloģiskie drošības nosacījumi. Tie, kas būs uzrādījuši derīgu pārslimošanas/vakcinācijas sertifikātu, drīkstēs fiziski kontaktēties tikai ar savas komandas biedriem. Bet pārējie, atbilstoši MK noteikumiem, startēs individuāla treniņa režīmā, distancējoties 2 metru attālumā arī no saviem komandas biedriem. Arī šo dalībnieku un viņu pārstāvēto komandu rezultāts tiks iekļauts tabulā līdzās sacensību režīma dalībniekiem.

Sacensību centra norobežotajā zonā, kur atradīsies sacensību kartes lielizmēra plakāts, un galdi, bet vēlāk notiks arī apbalvošana, Garmin loterija un Red Bull sezonas noslēguma ballīte (ja epidemioloģiskā situācija to atļaus), drīkstēs ieiet un piedalīties tikai ar dalībnieka numuru, derīgu pārslimošanas/vakcinācijas sertifikātu un sejas masku.

Bērnu pastaiga šoreiz notiks bez instruktora, bet ar karti un ar viedtālruņa aplikāciju (tā nav obligāta) iepriekš minētajā individuālajā treniņa režīmā.

Vēl viena iepriecinoša ziņa ir MTB braucējiem. Tā kā apvidus šajā Rīgas reģionā to atļauj, tad distances plānotājs veidos karti tā, lai varētu arī piedalīties MTB braucēji. Lai gan kopvērtējums jau tika apsveikts Ķekavas posmā, mums likās ka šī ir lieliska iespēja arī izbraukt ar velo Rīgas apkaimi - it sevišķi šajā rajonā, kur ir ļoti daudzas un foršas taciņas.

Pasākuma noslēgumā būs arī kopvērtējuma apbalvošana.