2H
MO2
fiksiki
Andrejs Jakovļevs
1979
Andrejs Demeško
1979
Mazās Mājas
Jānis Lecinskis
1981
Emīls Lecinskis
2005
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
WO2
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Gunita Daldere
1984
Ainiņas
Lauma Muceniece
1985
Jolanta Kriviņa
1989
Zaļais klupējs
Žanete Bērziņa
1987
Berta Lerhe
1990
ULTRASUPERHDDUO
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
A & J
Anita Apine
1991
Jeļena Kirika
1991
AAA
Annija Asnate Čekstere
2000
Andis Čeksters
1967
XO2
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Zane Gruberte
1974
Eduards Pāķis
1976
Reformāti
Inga Martinsone
1983
Anna Haļčicka
1988
Antonete Martinsone
2007
Ričards Haļčickis
2005
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Hugo
Lelde Stukle-Ojasalu
1985
Taavi Ojasalu
1986
Jūrmalas putni
Oskars Cīrulis
1977
Estere Cīrule
1978
Brīvprātīgie
Viktors Saulītis
1984
Veronika Reiziņa
1985
JēZē GāZē
Jānis Zagorskis
1975
Guna Zagorska
1976
SIGULDAS TAKAS
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Priedīte
Matīss Priedīts
1991
Ieva Kurpniece
1989
Dejavu
Salvis Daģis
1981
Ilona Daģe
1984
Bekons un Olas
Liene Mudrova
1989
Ritvars Paraģis
1990
FATE.LV
Toms Rijnieks
1993
Liena Puise-Puiše
1990
Dāvis Valters Immurs
1991
LV Bārdas Plus
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Maira Ķeirāne
1992
Nāvējošie pingvīni
Tīna Kukurīte
2003
Austris Kalniņš
2003
Maskachka walkers
Leonīds Stepanovs
1989
Jeļena Stepanova
1988
Kalniņi
Pēteris Šlosbergs
2002
Anete Strūberga
2001
Tā tas notiekās
Gita Vilensone
1983
Uģis Inka
1976
Family2
SUPERBLĀZMA
Dainis Locāns
1971
Elita Locāne
1970
Toms Locāns
2009
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Roberts Vaivods
2007
Inese Vaivode
1978
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Sniegpulksteņi&dēli
Ginta Šenfelde
1976
Una Vanaga
1977
Rihards Šenfelds
2011
Ernests Ēvele
2011
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Divi Viesuļi un Blondīne
Anete Danelsone
1984
Pēteris Stepiņš
1981
Jēkabs Stepiņš
2019
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Iespejams kaut kas bistams
Davis Nukis
2012
Eriks Nukis
1982
Aleksandra Lace
2014
Evelina Nuke
2009
Mārupes kartupeļi
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Gustavs Klimavičius
2014
AMMM
Mareks Grodskis
1976
Agnese Straume
1977
Miķelis Grodskis
2011
Mazais cālis un lielais cālis
Linda Fedotova
1985
Lilianna Jākobsone
2019
Jenoti
Armands Greiškāns
1968
Valts Greiškāns
2004
Sofija Greiškāne
2007
Arnijs Greiškāns
2009
4H
MO4
TDK Sānsolītis
Kristaps Tamužs
1981
Artem Belikov
1987
A KUR JĀSKRIEN?
Mārtiņš Niķis
1982
Iņigo Torre
1988
Edgars Zaķis
1988
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Ivars Spalis
1976
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Dārznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
Pepijas velo mānija
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
INEXCESS
Edgars Rumba
1972
Artūrs Čeirāns
1984
VVAL - necūko mežā!
Valters Veiss
1985
Atis Lešinskis
1989
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Mad Zol Dogs
Pavels Grigorjevs
1992
Nikita Martovs
1992
Hanzas iela
Jānis Ozols
1991
Vilnis Bičevskis
1979
Šahs & Mats
Andris Rēders
1979
Māris Zundāns
1985
SKYWALKERS
DAINIS KRONBERGS
1976
AIVARS KRONBERGS
1951
Danline
Viesturs Kriškalns
1981
Dans Hadanonoks
1979
1989
Kalvis Upītis
1989
Jānis Zaharans
1989
WO4
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Meklējam Adrenalīnu!
Kristīne Mamontova
1987
Agita Bērza
1979
Inta Rozenberga
1987
i m walking here
Marta Lapiņa
1993
Beāte Lielmane
1993
Frīdas iedvesmotās
Līga Sēja
1991
Andra Vanaga
1969
Trīs sivēntiņi bez Vilka
Agnese Ādamsone
1980
Ruta Olte
1970
Patrīcija Ivanova
1980
BAIL
ILZE BIEZE
1970
BAIBA ĀĶE
1976
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Grāmatvedības Karalienes
Elīna Vaivode
1992
Solvita Eniņa
1986
Raganu klubiņš
Laura Zarina
1980
Anda Ozoliņa
1976
Ita Eglīte
1980
Velta Holcmane
1955
Ašās analītiķes
Ludmila Kozačenko
1990
Linda Stanga
1991
2 Cērtamas Eglītes
Linda Krēsliņa
1991
Ilze Degune
1991
Not Fast, Just Furious
Alise Mīlenberga
2007
Betija Štāla
2007
Deviņdesmit Trešais
Santa Smilga
1993
Ilze Leimane
1993
ZVOC pieredze
Dace Gaigala
1973
Kitija Līgate
1983
Ozols Ir
Elīna Jākobsone
1986
Annija Ozoliņa
1994
XO4
Saulstariņi
Ļuba Tihomirova
1990
Miķelis Vindavs
1989
Kedaiņi
Agnese Kalēja
1994
Ģirts Pēčs
1993
BelOzo
Linda Beldava
1980
Jānis Ozoliņš
1980
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Chain Reaction
Jānis Stašāns
1980
Nadīne Dambe
1992
Ilmārs Gaidelis
1987
CAT FOOD
Reinis Ozoliņš
1991
Madara Fūrmane
1992
Kārlis Evertovskis
1990
Valentīna Romanova
1987
Dredu spēks
Mārtiņš Veseris
1987
Elīna Vesere
1990
Marta Mazure - Siliņa
1999
Santa Marhele
1988
Jēkaba Ceļojumi
Uldis Alksnis
1946
Mudīte Alksne
1950
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
I&K
Ilze Cahrausa
1990
Kārlis Jurševics
1986
KOMPASS RĀDA TIKAI ZIEMEĻUS
Elīna Jokuma
1991
Mārcis Mūrnieks
1993
Miķelis Bendiks
1989
Kristaps Šteinbergs
1989
Grablis
Diana Ļisicinska
1986
Edgars Grabļevskis
1991
M&M
Māris Šteinerts
1984
Madara Savicka
1991
Klējotāji
Nikolajs Beliks
1989
Jūlija Andropova
1990
Pieredze un jaunība
Jurģis Suts
1992
Anna Emīlija Suta
2002
filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
999
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Vēsā mierā
Marija Vasiļjeva
1987
Rolands Kursišs
1982
Mandatory fun
Ilze Mīlenberga
1982
Edmunds Mīlenbergs
1980
ISOSTAR ENDURANCE
Guntars Mankus
1969
Irita Puķīte
1974
Krāsainie Pelmeņi
Edgars Puriņš
1969
Lelde Puriņa
1990
Bez stresa
Viesturs Šlosbergs
1977
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
EŽI
Ilga Elksnīte
1953
Andris Elksnītis
1952
CEĻOTĀJS
RŪTA OŠIŅA
1985
RIHARDS OŠIŅŠ
1984
REINIS DZENIS
1983
E.U.
Uldis Paršāns
1972
Evita Dzanuškāne
1982
VesiVask
Veljo Vask
1974
Kristina Vesilind
1976
Family4
Rūdolfa mantojums
Aigars Beks
1970
Rūdolfs Beks
2016
Ašie
Inguna Kupča
1969
Liene Kaužēna
1975
Francis Kaužēns
2009
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Galvenais - neapmaldīties
Ģirts Alksnis
1981
Svens Alksnis
2007
Pauls Veiss
2007
Pārdaugavas ķenguri
Mārtiņš Liekniņš
1977
Ilva Liekniņa
1974
Horens Liekniņš
2008
Gepardi
Kristaps Miķelsons
1994
Rūta Zvirgzdiņa
2008
Barakuda
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Līva Cera
2003
6H
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
KM Building
XO6
Gatis Čirka
1977
Agnese Čirka
1985
Reigo Lehtla
1970
Pärtel Piirimäe
1972
Kārlis Lauders
1988
Valdis Linde
1992
MJ6
Pieteikumu pagaidām nav
WJ6
Māsiņas
Vanesa Fedosenko
1998
Kristīne Fedosenko
2005
Power Rangers
Lauma Simsone
2004
Helēna Simsone
2008
XJ6
Krēmerbērni
Elīna Krēmere
2000
Krišjānis Krēmers
2005
MO6
AB3D
Pēteris Spuriņš
1980
Uldis Tučs
1982
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Arturs Topecs
1987
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
KasTurSkrien
Raimonds Bortaščenoks
1990
Mārtiņš Smirnovs
2002
Sūdi rallā!
Mārcis Smalkais
1991
Didzis Raits
1990
Emīls Galvans
1994
Rs1
Aigars Putnis
1977
Jānis Palkavnieks
1987
Vientuļš Bet Neglīts
Jānis Bidiņš
1985
Jānis Bidiņš
1985
eBIOpower
GATIS GAŅĢĪTIS
1982
JURIS PĒTERSONS
1979
Surikati / RunFree.lv
Pēteris Grīviņš
1985
Alvis Danovskis
1991
2 Brieži
Raimonds Breide
1983
Reinis Breide
2005
Mežpils
Valdis Čunka
1982
Kaspars Adijāns
1987
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
BIEZPIENMAIZES
Raitis Berzins
1986
Jānis Sedlenieks
1981
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Jānis Bošs
1989
WO6
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Team Buldozers
Liāna Aldiņa
1990
Madara Aldiņa
1983
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Piedzīvojumu kolekcionāres
Aiga Tora
1985
Līga Pētersone
1984
Balto Zalkšu dāmas
Baiba Kaškina
1976
Baiba Krustiņa
1985
Iveta Skujiņa
1981
Zane Mače
1984
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Murkšķi
Tatjana Ļebedeva
1992
Sandra Buša
1985
Lustīgais Dugstigals
Katrīna Žukova
1992
Gunita Gailāne
1991
The best
Olga Mežale
1983
Adriāna Posredņikova
2005
Anastasija Moškeviča
1984
Kristīne Grosvalde
1984
Bujaka
Ineta Briede
1985
Inese Keiša
1978
Surikati
Ieva Upmace-Grīviņa
1984
Elīna Kabaļina
1991
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Agita Sprūde
1986
XO6
Susļiku banda
Brigita Krauja
1990
Aleksandrs Kruglovs
1987
Līva Laizāne
1994
Jurijs Garšins
1990
Biznesa Ezītis
Edgars Treigūts
1990
Kristīne Marija Trepša
1994
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
I kubā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
PB
Sandis Pētersons
1981
Ieva Biedrīte
1982
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Rukola brīvsolī
Madara Lece
1995
Liene Vītola
1994
Vizma Boļše
1994
Toms Deimonds Barvidis
1994
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Priekšpēdejā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Obuladevaračeruvas lielie kaķi
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Ulmane
1996
Haralds Ulmanis
1998
No more burritos
Sergejs Brusovs
1989
Ingrīda Nuķe
1982
Krista Brusova
1990
Patriks Žilins
2005
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Klaids Cīrulis
1971
Līga Sproģe
1980
Katjusha & Andrjusha
Andrejs Horošavins
1984
Jekaterīna Horošavina
1984
Blusuri var!
Līga Rusiņa
1989
Jānis Sīpols
1985
L5
Gunta Nalivaiko
1985
Pēteris Nalivaiko
1992
MV6
ŠiJa
Einārs Šillers
1973
Ivars Jankavs
1970
Rs2
Juris Šlesers
1971
Juris Vaidakovs
1972
KESET LOOJANGUT
Raul Kangur
1970
Heno Ivanov
1976
Plānās buras
Mārtiņš Ketners
1980
Aivars Slišāns
1964
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Klibie Kažokzvēri
Inga Kāpiņa
1973
Dace Veipa
1979
WILD CATZ
Rita Siniväli
1966
Maret Viira
1967
Gulbene
Daiga Krēsliņa
1965
Ilze Boldāne
1966
ForEst Women
Anneken Lemberg
1977
Imbi Soome
1969
XV6
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
GUNTIS VĪTOLNIEKS
1963
JP
Jānis Zemturis
1958
Pēteris Strazdiņš
1962
WSV6
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
XSV6
DO
Daina Celma-Zida
1950
Oskars Zids
1948
BEBRI SOĻO
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
KĀPA VR
Volli Kukk
1949
Ruta Kukka
1950
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Family6
Putni
Alvis Putnis
1972
Dārta Putne
2004
Kārlis Putnis
2010
Ilze Putne
1977
Zemeskobras
Inese Breide
1984
Jēkabs Breide
2010
Moskīti
Klementīne Rapa
2002
Dāvis Rapa
2009
Mija Rumka
1973
Brunavieši
Guntars Žilinskis
1980
Rihards Žilinskis
2008
Viens
Aleksandrs Ta
1976
Nebija Nezinu
2015
O-Run
VRUN
Aldis Strožs
1969
Andrejs Movļaiko
1984
Andres Viira
1967
Artūrs Verza
1986
Edgars Peičs
1977
Elvijs Belovs
1988
Guntars Žilinskis
1980
Helmuts Lukačovs
1950
Ivo Siliņš
2002
Iļja Potapovs
2008
Renārs Buivids
1974
Ričards Krims
1989
Tomass Reinis Tīss
2000
SRUN
Ingrīda Zaķe
1990
Lauma Čerņevska
1985
Sandara Rapa
1975
walk
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ainārs Laksis
1971
Bērziņi 1
Arnis Bērziņš
1974
Undīne Bērziņa
2014
Sandija Bērziņa
2007
Fessakia
Filips Fess
2007
Katrīna Fesa
2011
Bērziņi 2
Inese Bērziņa
1976
Paula Bērziņa
2009
Papagaiļi
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
Wustriki
Kirills Carenko
2015
Nikita Carenko
2008
Galina Matrosova
1985
Riteņvasara
Lauma Lange
2009
Dana Alksne
1979
Šustrie tigrjata
Ludmila Storožuka
1984
Arhips Storožuks
2011
Darina Storožuka
2013
Miklavi
Miks Miklāvs
2009
Dita Miklāva
2013
Nadīna Miklāva
1976
Savējie
Regīna Kārkliņa
1989
Ivo Kārkliņš
2010
Raivo Kārkliņš
2014
Tehniskās pagales
Sevda Latkovska
1986
Aigars Latkovskis
2009
Jānis Latkovskis
2012
Kristers Pazars
2011
Cīrulīši
Vita Baumane
1986
Alens Olivers Cīrulis
2013
Mārtiņš Cīrulis
1990
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Deivids Daņilovskis
2013
Staiguļi
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Deivids Danilovskis
2013
ucropciki
marina prokofjeva
1975
Aleksandrs prokofjevs
2008
Annamarija Prokofjeva
2012
pjotrs prokofjevs
2017