2H
MO2
Vadātājs
Krisjanis Mezulis
1991
kristaps Zelmenis
1991
Neapēd zemeslodi
Artūrs Verza
1986
Andrejs Verza
1983
ALUS
Viesturs Zimackis
1989
Elmārs Āboltiņš
1989
Ainārs Brālītis
1990
Kā bija pagājušo reiz
Jānis Lagzdkalns
1986
Mārtiņš Jansons
1986
EPS
Arvis Podnieks
1994
Mārcis Šķēls
1993
Čotka
Rihards Čaiba
1993
Didzis Liepiņš
1993
SAŠTUKOS UZ TRIJIEM
Kaspars Pudists
1983
Matīss Eikerts
1983
Reinis Roga
1982
Džins un Toniks
Andris Akmentiņš
1986
Māris Reliņš
1986
O.E.
Oskars Cimermanis
1985
Edgars Cimermanis
1988
WO2
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Monta Peciņa
1993
Nakts sikspārņi
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
Dace Kaļķe
1973
Džins ar toniku
Linda Peciņa
1991
Mārīte Luriņa
1991
TŪRISTI
Zane Saudorga
1985
Inese Bāriņa
1976
Z-13
Agnese Stunda-Zujeva
1983
Aiga Leimonte
1988
Dakteres Kvinas
Sigita Hasnere
1988
Zane Kronberga
1988
Dace Liepiņa
1992
Skaidiņas
Laima Arāja
1984
Ance Nonberga
2002
Sallija Jordan
1990
Pastaigules
Beāta Dambīte
1988
Jūlija Zagorska
1987
Ilze Markote
1986
Komēta nāk!
Laura Cepurīte
1988
Līva Magdalēna Barkāne
1990
Monta Ozola
1988
Mazais kolektīvs
Līga Kūliņa
1977
Liene Dāvidsone
1988
Blondīņu pastaiga
Agnese Meikšāne
1980
Eva Matīsa
1989
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Gunita Dāldare
1984
Viņas zina labāk?
Andra Zvejniece
1987
Renāte Trapiņa-Jēče
1987
LM&LM
Lāsma Midrijāne
1983
Lauma Muceniece
1985
A & J
Anita Apine
1991
Jeļena Kirika
1991
UltraSuperHDDuo
ILZE TROPA
1975
AIJA FELDMANE
1975
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Zane Ārmane
1986
Nossa
Linda Breide
1985
Elza Jansone
2006
XO2
Dzelzs Mērnieks
Arvīds Ondrups
1996
Santa Beļkus
1993
Jautrie Bebri
Jūlija Loginova
1985
Aleksandrs Loginovs
1989
Celis Sāp
Annija Brante
1993
ance Celmiņa
1992
Komanda 4V
Karīna Vanaga
1981
Andrejs Vanags
1980
cepu.lv
Janis Ansons
1986
Ieva Ansone
1987
DIVI PLUS DIVI
Edgars Rancāns
1981
Vita Rancāne
1986
Ežu biedrība
Mārcis Mitlers
1987
Daina Mitlere
1991
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Zane Gruberte
1974
Der dritte Versuch!
Uldis Zīle
1963
Ilze Zīle
1983
Vecmilgrāvis
Normunds Langins
1965
Paula Langina
1994
Reformāti
Inga Martinsone
1983
Anna Haļčicka
1988
Ričards Haļčickis
2005
Antonete Martinsone
2007
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
Pik Piu
Maksims Ivanovs
1989
Anželika Ivanova
1987
Vienalga
Aiga Švalbe
1981
Modris Švalbe
1982
PaVidu
Tomas Jaunzems
1990
Inese Jaunzeme
1989
Agnese Kārkliņa
1996
Jānis Jermecāns
1993
Hot Keys
Olga Kavlisa
1988
Ruslans Kavlišs
1989
Kalniņi
Pēteris Šlosbergs
2002
Anete Strūberga
2001
Bekons un Olas
Liene Mudrova
1989
Ritvars Paraģis
1990
ISOSTAR RELOAD
JĀNIS KŪMS
1988
ZANE TILTA-KŪMA
1989
Zibens Patruļa
Laura Bunte
2009
Roberts Bunte
2013
Viktorija Bunte
2009
Dzintra Bunte
2014
LV BĀRDAS PLUS
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Maira Ķeirāne
1992
SIGULDAS TAKAS
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Susliku banda
Jurģis Kļavpurs
1993
Alise Čurkste
1992
CATFOOD
Valentīna Romanova
1987
Kārlis Evertovskis
1990
Reinis Ozoliņš
1991
PATIESIE PŪĶI
VALDIS PŪĶIS
1972
JANA PŪĶE
1968
Ābeļkalns
Jānis Lagzdkalns
1958
Sigita Ābele
1980
Zaķis,Pūce un Vienradzis
Ivars Brauns
1978
Ilze Brauna
1972
Elizabete Brauna
2002
Family2
D.E.G.
Gatis Kveders
1981
Diāna Kvedere
1982
Eva Luīze Kvedere
2008
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Begemots un Kaķis
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
Lieli mazi Upenieki
Toms Upenieks
1988
Odeta Upeniece
1988
Marta Upeniece
2016
Anna Upeniece
2018
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Mīļumi
Andra Priekule
1977
Ketrīna Priekule
2014
Henriks Priekulis
2018
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Inese Vaivode
1978
Roberts Vaivods
2007
VIVOBAREFOOT FAMILY
Gunita Barisa
1979
Elīna Valdberga
2013
Robins Straume
2009
Jauniņās
Anete Segliņa
1989
Estere Segliņa
2019
Simona Segliņa
2019
BertsTM
Arnis Groza
1971
Armands Bērts
2017
Mēs un mini mēs
Toms Cietvīrs
1988
Anta Ošiņa
1990
Haralds Cietvīrs
2018
EVE12
Kaspars Purmalis
1978
Evelīna Purmale
2007
SUPERBLĀZMA
Dainis Locāns
1971
Elita Locāne
1970
Toms Locāns
2009
Bairīši
Gustavs Bairs
2008
Jēkabs Bairs
2009
Viktorija Baire
1982
Dainis Bairs
1974
Susuriņi
Andris Marherts
1986
Alise Kalniņa
1994
Alise Marherte
2011
Vadītājs ar puķi rokās
Nellija Baliko
1980
Melisa Vanaga
2015
Jasmīne Vanaga
2013
Saules draugi
Ilze Apše
1978
Ernests Apšs
2013
Saules sargi
Linda Nazarova
1980
Aigars Nazarovs
2013
Saules ģimene
Ivars Saule
1980
Māra Saule
2013
Agnese Saule
1980
K.V.O.D.
Vitālijs Vasiļjevs
1982
Krista Vasiļjeva
1987
Odrija Vasiļjeva
2012
Viss bumbās!
Aigars Čeksters
1981
Tomass Čeksters
2011
Rudosios meškutės
Audrius Rudys
1983
Adrijus Rudys
2010
Gepardi
Kristaps Elgars Miķelsons
1994
Rūta Zvirgzdiņa
2008
Running.lv
Ansis Kuplis
1973
Gustavs Kuplis
2011
Juglas pingvīni
Ilze Kalve
1973
Karlīna Kalve
2010
Ūdensrozes
Signe Tomsone
1970
Neila Sietniece
1969
Iveta Vilcāne
1970
Ērika Kumpiņa
2010
Vecie bikeri
Mareks Hauks
1973
Matīss Hauks
2008
Pulkstenīši
Ita Bērziņa
1984
Valters Straujais
2012
Tors bez āmura
Ruta Vanaga
1980
Kārlis Spuriņš
2008
AMMM
Mareks Grodskis
1976
Agnese Straume
1977
Miķelis Grodskis
2011
Pūķi
Aigars Gertners
1962
Santa Gertnere
1970
Matīss Gertners
2014
Paula Gertnere
2015
Mārupes kartupeļi
Māris Klimavičius
1979
Marta Klimavičiusa
2007
Gustavs Klimavičius
2014
CEĻOTĀJS
RŪTA OŠIŅA
1985
RIHARDS OŠIŅŠ
1984
ŽANETE OŠIŅA
2009
ANNA OŠIŅA
2014
4H
IGT
MO4
Kārlis Cinis 
1984
 Jānis Amsters
1988
Mārtiņš Kalniņš
1982
Dita Kalniņa
1983
MO4
Vāveres kosmosā
Andris Bērziņš
1977
Juris Kārkliņš
1978
Māris Bērziņš
1975
A kur jāskrien?
Mārtiņš Niķis
1982
Iņigo Torre
1988
Ruben Martinez
1985
TDK Sānsolītis
Kristaps Tamužs
1981
Edgars Šadris
1981
Planējošās zebras
Artūrs Elstiņš
1980
Jānis Veļķeris
1997
Vyrapuks
Aigars Strods
1986
Rihards Dziedātājs
1989
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Dārznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
jenoti
Mārtiņš Kaļva
1989
Elvijs Belovs
1988
Kristaps Gādmanis
1990
Leonīds Stepanovs
1989
Dubultais kontrolmezgls
Vitālijs Jakjans
1986
Vladislavs Koroļovs
1991
Čaka ielas klaiņotāji
Edijs Grants
1985
Uldis Kalviškis
1988
Pa vējam
Ivars Eglītis
1976
Artis Stahovskis
1979
Vājas kājas
Kristaps Saulītis
1986
Gatis Bērziņš
1984
Baiba Eglīte
1989
Smirdīgie sieriņi
Normunds Skrebelis
1992
Matīss Kauliņš
1992
Staying alive
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Mārupītes bebri
Sandis Sproģis
1975
Dāvis Kaspars Sproģis
1997
Anete Bruževica
1973
Neliels Treniņš
Andris Gailis
1992
Zigmārs Gailis
1990
Spamma OK
Raitis Birznieks
1983
Kaspars Vītols
1983
Whisky Brothers
Vairis Dmitrijevs
1987
Krišjānis Ozols
1990
Jautrais jenots Ješka
Jānis Grāmatnieks
1987
Edijs Vilnis
1974
EX
Kaspars Lukačovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
Bez sponsora
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Ko Te Notiek?
Uldis Kleinbergs
1987
Raitis Streičs
1987
DZIDRIE
INTS MARCINKEVIČS
1973
KASPARS LAURIS
1981
Diletanti
Lauris Linužs
1995
Vadims Indričāns
1993
Divvīru spēks
Jānis MEDNIS
1981
Juris PĒTERSONS
1970
Fedrič
Ivars Bergs
1976
Aigars Bergs
1981
Venta Laiks
Pēteris Spuriņš
1980
Andžejs Stenclavs
1974
Sandis Pužulis
1978
GRU
Gvido Mušperts
1977
Rūdolfs Mušperts
2003
Dīvāna speci
Sarmis Āboliņš
1965
Roberts Āboliņš
1997
Riga Adventure Team
Janis Kemers
1986
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Valdis Čunka
1982
CIP CIP Cālīši
Rūdolfs Venškevics
2007
Tots Olivers Olte
2009
Galvenais ir pārspīlēt
Ritvars Karpikovs
1994
Ričards Āboliņš
1997
Pilnīgs kosmoss
Edgars Zariņš
1987
Rūdolfs Rutkovskis
1987
Atis Sirmais
1986
WO4
Kupidons trifeļmednieks
Gita Gersone
1983
Daiga Krieviņa
1990
Melnais siers
Agnese Bukava
1993
Sintija Segleniece
1992
IQ Team
Kristīne Tihanova
1980
Ieva Ziemele
1992
LIMONĀDE
Raimonda Mūrmane
1982
Liene Kaminska
1984
Raganu klubiņš
Velta Holcmane
1955
Ita Eglīte
1980
Izanda Puncule
1984
Anda Ozoliņa
1976
Būt vai nebūt...
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
3,5 Ceļi
Daira Salaka
1986
Liene Eglīte
1988
Fridas iedvesmotas
Andra Vanaga
1969
Līga Sēja
1991
Rāmi lēnām
Zane Miļūna
1974
Laura Turlaja
1983
Spamma
Lidija Luņeva
1983
Ludmila Strazdiņa
1981
Absolut Lavash
Agnese Kundziņa
1989
Evija Čaupale
1988
Laika nav
DAINUVĪTE VIŠKERE
1966
LĪBA VIŠKERE
1991
VISI
ILZE BIEZE
1970
INGA ŠTOKNA
1969
SANDRA MIGLĀNE
1970
VALDA ZOMMERE
1969
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Perfekts uzbrukums
Emīlija Radzeviča
1999
Ieva Stoldere
1999
MEDUS
Anete Glušņeva
1988
Ilze Birzniece - Stundiņa
1986
Pazudušais azimuts
DĀRTA EGLĪTE
1990
Madara Štorha
1986
Ilzes B
Ilze Birzniece
1981
Ilze Bērziņa
1981
Ozons Bez Kompasa
Aiga Kalniņa
1974
Kristīne Veita
1974
Ilze
Monta Beķere
1990
Agija Saukuma
1990
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Lauviņas
Linda Jansone
1990
Alma Ezerta
1996
Bezē un Vaverīte
Inta Rozenberga
1987
Elīna Puncule
1987
MARTA SNIEGPULKSTEŅI
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Arta Krūze
1977
Pastaigas režīms
Anne Jakovela
2003
Katrīna Timpare
2002
Rebeka Linda Paršāne
2003
Rainers Būmanis
2003
WILD CATZ
Rita Siniväli
1966
Maret Viira
1967
Trīs siventiņi bez vilka
Patrīcija Ivanova
1980
Zinta Ozoliņa
1980
Eva Ozoliņa
1985
XO4
Nebūs!
Jānis Sapats
1993
Dagnija Tērauda
1996
KRILAU
Kristaps Ceriņš
1982
Lauma Briška
1983
LAND
Laura Šīrante
1982
Andris Spricis
1978
Anita Lontone Ieviņa
1985
J&A
Andrejs Movļaiko
1984
Jūlija Rakšņa
1990
3ASI
Aleksejs Loskutovs
1962
Sandra Šimkus
1979
Ivars Spalis
1976
Večuki
Andris Kalniņš
1938
Maija Jansone
1944
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Saulstariņi
Ļuba Tihomirova
1990
Miķelis Vindavs
1989
BŪS LABI
Artūrs Škuts
1986
Edijs Šņickovskis
1984
Inese Lībiete
1986
Mareks Tumašs
1976
HotFix
Ingars Ruiķis
1988
Jana Smelēna
1992
3D Running
Ieva Sproģe
1994
Artis Sproģis
1993
Dredu spēks
Mārtiņš Veseris
1987
Elīna Vesere
1990
Santa Marhele
1988
ČIEPOŅI
Armands Saušs
1975
Linda Jonīte
1988
French Toast Mafia
Edgars Kokorevičs
1987
Inese Kokoreviča
1984
Rolands Rudītis
1987
Kaimiņu komūna
Juris Vaidakovs
1972
Gita Stārastniece
1981
BRĪNUMJAUKADIENA
Rolands Auziņš
1970
Dārta Auziņa
2004
Rausis un Ananass
Arvils Kalpišs
1988
Maija Pauniņa
1990
Treknie putni
Līga Gulbe
1967
Balvis Gulbis
1959
Pūks un Tīģeris
Anna Marija Radzeviča
1996
Juris Radzevičs
1969
AVIA/Lacerta Running Team
Alīna Fisenkova
1983
Vitālijs Fisenkovs
1990
Run4Fun
Jānis Dūka
1989
Dace Dūka
1982
4H PASTAIGA
Uģis Holsts
1975
Aigars Kokins
1977
Lita Dzelme
1969
Viesturs Puriņš
1966
Pastaiga
Dace Peiseniece
1973
Valdis Peisenieks
1967
VVAL
Valters Veiss
1985
Kaspars Vaivods
1983
Elīna Jokuma
1991
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Edvards Eglītis
1985
RAT Ķemere un Rušiņi
Zane Ķemere
1985
Dana Stolere Rušiņa
1983
Jānis Rušiņš
1984
Pretīgās Cūkas
Gļebs Fiļipovs
1987
Ināra Fiļipova
1993
LOST
Marika Toma
1981
Gatis Pūcītis
1981
Kaspars Sausais
1986
Stavro ģimene
Einārs Stavro
1989
Alise Stavro
1989
Kaimiņi Extended
Laura Slaviņa
1985
Ģirts Slaviņš
1980
Zanda Šadre
1982
Žibulē
Pāvels Žibenko
1991
Inna Babuškina
1991
OZOLS IR
Annija Ozoliņa
1994
Ģirts Tauriņš
1989
Testējam produkcijā
Dagnija Meiere
1994
Krišjānis Segliņš
1994
22 Dzintara minūtes
Dzintars Rērihs
1984
Inese Rēriha
1986
Filcs
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Ingus Āboltinš
1975
Uz ziemeļiem
Eduards Pildavs
1981
Santa Pildava
1983
Komanda E.S.
Emīls Rubīns
1991
Santa Krampāne
1992
KOMPOC
Edgars Andersons
1983
Nelda Ošeniece-Bičkovska
1995
Inese Bārtule
1984
Laura Grikke
1995
Slapjās zeķes
Aldis Razgaila
1967
Rinalds Zeltiņš
1975
Dace Podkalne
1980
Bono
Inese Anckalniņa
1981
Kaspars Anckalniņš
1981
Āgenskalna lemuri
Ringolds Rozentāls
1987
Ieva Rozentāle
1989
Laid mums tur laimē diet
Zigmunds Bībers
1981
Leila Bībere
1983
E.U.
Uldis Paršāns
1972
Evita Dzanuškāne
1982
WMWM
Baiba Niparte
1988
Adam Lambrou
1986
Ieva Niparte
1992
Salvis Kalniņš
1987
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Māra Braslava
1992
Pitagora slapjās bikses
Dace Zumberga
1977
Miķelis Zumbergs
1982
Pārliecinošie soļotāji
Romans Jemeljanenko
1980
Jūlija Andropova
1990
Una Zlidne
1992
Diana Ostreiko
1986
PANDA BANDA
Filips Boikovs
1988
Vladislavs Seļivanovs
1996
Irina Aleshina
1986
Oksana Konoščenko
1982
Lost in real:ity
Jānis Deksnis
1983
Ilze Volfa Kirilova
1982
Zanda Kokarēviča
1982
Divi Luņi
Uģis Inka
1976
Antra Freiberga
1981
Chain Reaction
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Nadīne Dambe
1992
Omnilab
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Zvaniņa
1991
Not Fast, Just Furious
Kaspars Vīksniņš
1986
Svetlana Sūngale
1992
Kas te jādara
Asanta Miesniece
1998
Einārs Vētra
1994
EŽI
ILGA ELKSNĪTE
1953
ANDRIS ELKSNĪTIS
1952
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Kedaiņi
Agnese Kalēja
1994
Ģirts Pēčs
1993
ViPi
Kristaps Pilskalns
1984
Gita Vilensone
1983
Puķīši
Karīna Puķīte
1992
Artis Puķītis
1990
PANDA BANDA
Filips Boikovs
1988
Vladislavs Selivanovs
1996
Irina Aleshina
1986
Oksana Konoščenko
1982
Family4
4K
Kaspars Aksenoks
1972
Karīna Aksenoka
1974
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
Pelēkie mošķuļi
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Jānis Krastiņš
1979
Trīs paaudžu V v
Arnis Vanags
1960
Andris Vanags
1983
Renārs Vanags
2006
Roberts Vanags
2007
Erdmanīši
Lauma Erdmane
1975
Emīls Erdmanis
2008
Bikšopi
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgers
1985
Kristers Strožs
2014
Dāvis Strožs
2014
Trīs pīrādziņi
Inuta Šaroka
1986
Nauris Šaroks
1985
Valters Šaroks
2009
Ašie
Inguna Kupča
1969
Liene Kaužēna
1975
Francis Kaužēns
2009
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Šurpu Turpu
Dainis Rimšāns
1975
Ruta Rimšāne
1979
Katrīna Rimšāne
2007
BALTIE ZALKŠI II
Edgars Celms
1971
Ivars Krenklis
1971
Markuss Celms
2009
Pa lapsu taku
Gunta Šlosberga
1974
Dāgs Krastiņš
2008
Leo Ivanovs
2009
IEGUVARA
Valdis Jēkabsons
1969
Ieva Embrika
1975
Ralfs Embriks
2010
Pārdaugavas ķenguri
Mārtiņš Liekniņš
1977
Horens Liekniņš
2008
Ilva Liekniņa
1974
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Jānis Koškins-Diks
1992
Ance Koškina
2002
Elīza Koškina
2010
Būs labi!
Kalvis Meiers
1973
Ieva Meiere
1973
Kārlis Meiers
2006
Zane Meiere
2009
Kā būs žoreiz?
Dita Seržāne
1976
Jorens Alksnis
2009
Kitija Cipkaite
2008
Veronika Alksne
2008
Grases uz trases
Inga Grase
1983
Gabriela Grase
2008
OK
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
Haizivis
Lauris Krēmers
1979
Otto Krēmers
2009
Roberts Golubovs
2009
Žīgurīši
Dace Žīgure
1977
Mārcis Žīgurs
2008
B.E.K.A.
Artūrs Kančs
1978
Kristofers Kančs
2008
Skrienošie pūķi
Andris Klagišs
2009
Lāsma Klagiša
1977
Anna Klagiša
2011
Dance Monkey
Jānis Vīksne
1981
Laima Vīksne
1981
Grieta Vīksne
2007
ApPasaule Q-Team
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
Viss ir iespējams
Asnate Grēve
1977
Marta Valle
1985
Gustavs Grēve
2008
6H
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
Danline
MO6
Viesturs Kriškalns
1981
Dans Hadaņonoks
1978
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
Krēmenko
Krišjānis Krēmers
2005
Roberts Trofimenko
2005
Uldis Maskavs
2005
Lejasciems
Arvis Šuksts
2002
Elvis Dambrovs
2003
Ejam un skrienam
Nauris Brikmanis
2006
Kristers Balodis
2006
Dīvānā Irdēji
Ilgvars Ratnieks
2002
Alens Kārlis Kārkliņš
2001
Tupseņi
Mikus Štils
2004
Markuss Užāns
2004
Sivēna Urkšķiens
Rihards Vasels
2002
Jānis Kalniņš
2001
Nemo Eduards Olte
2004
Zirdzinieki
Edgars Priedītis
2006
Rodrigo Ralfs Graudiņš
2006
Artūrs Tiltiņš
2006
Markuss Renckulbergs
2005
Tasmānijas velni
Rodrigo Grasis
2006
Valters Ozollapa
2007
ROJAL
Reinis Lapiņš
2004
Jānis Lapsa
2008
WJ6
Tu jau nevarētu!
Lauma Simsone
2004
Adriana Zeltiņa
2005
Vienpadsmitās
Anete Antiņa
2002
Sabīne Evelone
2003
iesim pie tevis
Elīza Madsena
2004
Anete Strauta
2005
Es nezinu
Aivija Jeršova
2002
Kristīne Jeršova
2002
Ātrais Puksītis
Jana Gulbe
2004
Sanda Leimane
2002
Ņinas Pankūkas
Megija Elisa Jeršova
2007
Patrīcija Nikola Bolzane
2005
Sanija Lielupe
2004
Elizabete Spaile
2005
Džiglī Puf Paf
Madara Purviņa
2005
Sofija Lote Galzone
2004
Jāņtārpiņi
Benita Kārkliņa
2003
Ilona Riekstiņa
2003
XJ6
Vasara Nav Beigusies
Bruno Eduards Krēsliņš
1999
Viktorija Izotova
1998
KRĀSAS nav TOŅI
Sintija Ozola
2000
Roberts Kārkliņš
2000
ZIN ZIN
Zanda Ozola
1997
Renārs Roķis
1999
Genādijs un Co
Endijs Magons
2004
Aivija Putniņa
2005
Samanta Kārkliņa
2004
Belaši - Ņau Ņau
Sendijs Vīgubs
2008
Manuela Hofmane
2008
Samanta Dardete
2008
Rihards Gedušs
2008
Kas ir kompass?
Mārcis Bogdānovs
1999
Nelda Neilande
1998
Strength is the power!
Elīna Krēmere
2000
Artūrs Jēkabs Pumpurs
2003
Čirbuļi
Līva Grēta Tirzmale
2004
Tīna Tirzmale
2007
Tots Olivers Olte
2009
MO6
KAD DZĪVOT SAGRIBAS
Kārlis Lauders
1988
Toms Bergmanis
1988
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Team Gatis
Gatis Rudzītis
1983
Gatis Litvins
1984
BE 44
Ivars Eškins
1962
Kristaps Liede
1991
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Marmaņungietis
Ervīns Jansons
1996
Ģirts Siliņš
1994
Haralds Ulmanis
1998
Naids
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
Varēja labāk
Agris Lietaunieks
1992
Jānis Garolis
1994
Pazuduši 60 sekundēs
Mārtiņš Matvejs
1986
Raimonds Olekšs
1982
STIHL Adventure Team
Peep Teppo
1984
Mart Kelk
1984
O-Pskov
Vasilij Abrosimov
1982
Aleksandr Vulfson
1987
1989
Kalvis Upītis
1989
Jānis Zaharans
1989
KasTurSkrien
Raimonds Bortaščenoks
1990
Mārtiņš Smirnovs
2002
Meklējot Nemo
Matīss Grahoļskis
1991
Kristers Kalniņš
1999
Vaidava 2000
Āris Peičs
1989
Dāvis Saldūksnis
1991
STK
Mārtiņš Birums
1984
Arturs Kažmers
1987
SPB RUN
Kaspars Adijāns
1987
Konstantīns Biktimirovs
1992
Nav galvā un kājās
Ivars Vertuls
1981
Jānis Miezers
1974
SPAMMA Walks
Jānis Strazdiņš
1983
Andis Šķēle
1981
Kārlis Andersons
1982
Lizums BB Team
Gunārs Bumburs
1988
Ingars Bumburs
1986
RS
Jānis Palkavnieks
1987
Juris Mitčenko
1971
Aigars Putnis
1977
Biezpienmaizes
Jānis Sedlenieks
1981
Raitis Bērziņš
1986
S&M
Māris Zinbergs
1988
Normunds Korņejevs
1974
INK&T
Ingus Tonnis
1985
Nauris Kozuliņš
1982
PUMPIS
Jānis Žideļūns
1990
Juris Žideļūns
1993
Vientuļš Bet Neglīts
Jānis Bidiņš
1985
Seiklushunt.ee rogainings
Arvi Anton
1992
Joosep Tammemäe
1990
Divi iet
Dāvids Alksnis
1990
Kristaps Kirkups
1989
Marmelāde
Mareks Brokāns
1973
Jānis Ozols
1991
WO6
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Pīlādži
Anda Daine
1983
Inta Eškina
1961
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Vizbulīte Celmiņa
1976
Gunita Dravniece
1984
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Santa Viļuma
1991
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Jeļena Kartašova
1990
Laura Mazmača
1976
Anna Aļijeva
1987
Trusīts IT
Ilze Busa
1986
Tatjana Ļebedeva
1992
Vējš Matos
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Rukola brīvsolī
Madara Lece
1995
Liene Vītola
1994
Beatrise Šlitke
1994
Balto Zalkšu dāmas
Baiba Kaškina
1976
Iveta Skujiņa
1981
Piebalgas princeses
Guna Leimane
1981
Inese Vīķele
1980
Čāpotāji
Aija Lorence
1986
Annija Jenča
1984
Čop Čop Čop
Gunita Sprūde
1990
Agita Sprūde
1986
BET VAI VAJAG?
Džaneta Suta
1964
Kristīne Suta
1993
Pērnie mūļi
Guna Grāmatniece
1981
Anda Meistere
1985
Turbopūces
Anta Bojane
1985
Aira Semjonova
1978
Sanda Bojane
1979
Pokemon GO
Kristīne Puziņa
1990
Marta Simona Štila
2002
Lilita Saulīte
2000
Viktorija Vīgube
2000
Nejaušs gadījums
Aija Freiberga
1989
Laura Lasmane
1987
XO6
Kur jāskrien!?
Edgars Bobrovs
1994
Patricija Bīlande
1994
Ivans Oļeičenko
1995
Unicorns are real
Mikus Bērziņš
1989
Vita Rusiņa
1990
Pūķis Kokosrieksts
Madara Strauta
1991
Frenks Rozentāls
1991
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Skriet nav lasīt !
Matīss Vaivods
1992
Ieva Kalere
1989
Mušas draugi
Juris Drunka
1952
Laura Drunka
1998
Armands Rudušs
1992
Obuladevaračeruvas lielie kaķi
Valts Ulmanis
1996
Ilvija Ulmane
1996
Gunta Raituma
1994
Arnis Siliņš
1996
Kaupieši
Mareks Emsiņš
1982
Kristīne Bērziņa
1986
I kubā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
In grind we trust
Mārtiņš Peisenieks
1984
Baiba Alkšere
1991
Ejam zvejot
Ieva Grauduma
1992
Mārtiņš Kacens
1994
Skispirit
Siim Saidla
1981
Heidi Toome
1986
PB
Sandis Pētersons
1981
Ieva Biedrīte
1982
Priekšpēdejā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
Mētra brīvsolī
Vizma Boļše
1994
Toms Deimonds Barvidis
1994
Raimonda Grabe
1997
Kompass ne-melo
Liene Gasiņa
1980
Jānis Zaļums
1982
Jānis Kļimenkovs
1984
Lēnāk brauksi...
Justīne Kalniņa
1992
Kristaps Misjuns
1990
Laura Konuša
1988
Uldis Kozlovs
1988
Tālāk tiksi
Līga Kviese
1986
Reinis Ruskulis
1987
Andrejs Šēfers
1995
Elīna Lece
1992
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Klaids Cīrulis
1971
Līga Brūniņa
1980
BUT WHO CARES ANYWAY
Jānis Pizičs
1985
Artūrs Graube
1983
Vizma Kigitoviča
1985
AGARIS LATVIA
Renārs Skudra
1977
Valters Skudra
2007
Letīcija Skudra
2007
La Fantastica
Augustas Gajauskas
1985
Vaida Baranauskaitė
1988
Jenota piedzīvojumi
Toms Birznieks
1991
Līga Brutāne
1989
Anna Kalvāne
1981
Duo-denum
Ilze Fridrihsone
1991
Džeina Mežale
1990
Arvīds Jakovļevs
1987
Strangers
Pavel Demeshchik
1975
Tatiana Antokhina
1982
Olainfarm ašie
Linda Danilāne
1992
Aivis Poikāns
1971
Dāvis Blankenbergs
1992
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Zemeņu eklēriņi
Denis Aļeksejevs
1988
Marina Bulkina
1976
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
SDK Pa skuju taku
Ineta Briede
1985
Tomass Delle
1985
ELLE
Līga Blumfelde
1979
Ēriks Ozols
1982
Vienmēr uz Viļņa
Valērija Fedotova
1981
Vladimirs Isajevs
1972
Paskrien, paskrien, pietupies
Dace Pētersone
1979
Gatis Pētersons
2006
Vijolīšu grava
Māra Pucena
1988
Klāvs Svilpe
1985
2Brieži
Inese Breide
1984
Reinis Breide
2005
JESP
Jānis Silgals
1988
Evita Petersone
1999
Dobuļi Briksnī
Artis Dobulis
1975
Ieva Dobule
1980
MV6
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Otrā spēle no trešā diska
Andris Rēders
1979
Māris Videmanis
1979
Dad Will Fix It
Arvīds Ozoliņš
1974
Edgars Peičš
1977
RŪJIENAS STALTBRIEŽI
Raivo Kužums
1974
Arnis Ķibers
1967
Pastaiga pavasarī!
Jānis Šnepste
1974
Andris Ludriks
1971
ŠiJa
Ivars Jankavs
1970
Einārs Šillers
1973
KARVAJALAD
REIGO LEHTLA
1970
PÄRTEL PIIRIMÄE
1972
DNA
Kristaps Sūna
1978
WV6
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Kas meklē, tas atrod!
Kristīna Ēce
1973
Zita Grante
1978
DIVPLĀKŠŅI AVENĒS
Santa Roze
1968
Lāsma Āboliņa
1970
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Blondīņu trio
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Ieva Jaunzeme
1972
Dzintars matos
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
ĻIKU ĻEKU
Iveta Krieva
1970
Daina Arāja
1965
MĀSAS KRĀSAS
Evija Šveca
1971
Inguna Naika
1971
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Ilzene
Inese Žīgure
1973
Dace Kārkliņa
1979
Bon voyage
Linda Rožkalna
1967
Nataļja Korņejeva
1972
XV6
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1973
Vējiem līdzi...
Andris Āboliņš
1963
Inga Vīksna
1966
Purva dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Māris Heinols
1972
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
RŪJIENAS PĀRĪTIS
Ilze Roķe
1976
Ģirts Roķis
1971
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Rs2
Juris Šlesers
1971
Dace Andersone
1974
Zigmārs Pujats
1975
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
MSV6
Rīdzinieki
Ilmārs Jermaks
1961
Jānis Zariņš
1949
V & V
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
ASIE PIPARI
Ilmārs Kaulakans
1955
Guntis Vītolnieks
1963
WSV6
Polārlapsas
Ilze Tāse
1959
Dace Cebule
1959
Ūdensvērsis
Inta Brūna
1957
Anita Lauva
1958
KĀ2
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
XSV6
Ežu taka
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
O! Sigulda
Andra Jansone
1959
Aldis Zavickis
1954
Bebri soļo
Imants Daugulis
1957
Ilze Vabole
1958
Turkuciems
Gundega Jurāne
1959
Mārīte Vilcāne
1960
Juris Švirksts
1959
Persiki
Juris Šinke
1957
Ārija Šinke
1957
MaSka
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Viesulis un bezvējš
Vita Boša
1964
Uldis Bošs
1964
DO
Daina Celma-Zida
1950
Oskars Zids
1948
Family6
Zemie
Ilze Zemvalde
1984
Lauris Zemvalds
1979
Paula Zemvalde
2009
Nav vēl izdomāts
Dāvis Rapa
2009
Marija Rapa
2002
Maija Rumaka
1973
Čiņčidriļčiks
Juris Pētersons
1979
Jēkabs Pētersons
2008
Zaļie krīperi
Valērijs Stūris
1964
Inese Stūre
1967
Marks Aleksandrs Stūris
2008
Viens treniņš
Aleksandrs Tambovcevs
1976
Kron Princis
2011
Zemeskobras
Raimonds Breide
1983
Jēkabs Breide
2010
Jaunie roņi
Elina Konstantinova
1980
Ernests Jegorovs
2009
Marks Jegorovs
2011
Jēkabs Auziņš
2012
O-Run
VRUN
Aldis Strožs
1969
Andis Ceļmals
1984
Andres Viira
1967
Andris Pumpurs
1972
Antons Pronausks
2008
Gints Poris
1981
Iļja Potapovs
2008
Jānis Bormeisters
1985
MAREKS BULKOVSKIS
1983
Normunds Grava
1975
Raivo Pienis
1979
Uldis Velps
1971
SRUN
Daiga Krēsliņa
1965
Elza Žumbure
1991
Evita Ābele
1985
Gunta Jēkabsone
1972
Ingrīda Zaķe
1990
Inita Klidzeja
1993
Lauma Čerņevska
1985
Laura Burnevica
1996
Marta Velpe
1996
Māra Ozola
1967
Nora Austriņa
1985
Sanda Rapa
1975
Vilhelmīne Bērzupe
1948
walk
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ainārs Laksis
1971
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
Ainārs Laksis
1971
Priekam
Anda Savļenko
1979
Gustavs Herings
2011
Jēkabs Herings
2015
Dūmiņi
Andris Dūms
1958
Kristaps Dūms
2012
Vienradžu armija
Dārta Sedleniece
2013
Grieta Sedleniece
2017
Maija Sedleniece
1984
STIVRIŅI
Dāvis Stivriņš
2011
Markuss Stivriņš
2014
Kristīne Stivriņa
1986
Dzimšanasdiena
Egita Rautenberga
1983
Arno Rautenbergs
2014
Norberts Rautenbergs
2015
Ežu māte ar savu ezi
Estere Streļcova
2015
Anna Bičkovska
1990
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
Stella Vilumsone
2010
Nu, bet!
Gatis Midrijānis
1982
Rūta Midrijāne
2013
Raivis Midrijānis
2015
Divi vilki vilku vilka
Inese Orlova
1981
Toms Sedlenieks
2010
Justs Sedlenieks
2018
Maizīši
Inese Brice
1981
Kaspars Maizītis
1982
Railija Maizīte
2015
Rainers Maizītis
2009
Divi vilki vilku vilka
Inese Orlova
1981
Toms SEDLENIEKS
2010
Ejam pastaigā!
Ivo Lūkins
1984
Reinis Lūkins
2018
Papagaiļi
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
Iļja
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
Strazdu ielas republika
Jēkabs Bērziņš
2012
Wustriki
Kirills Carenko
2015
Nikita Carenko
2008
Galina Matrosova
1985
Wustriki
Kirills Carenko
2015
Nikita Carenko
2008
Galina Matrosova
1985
Dūmiņi
Kristaps Dūms
2012
Bērni 4V
Kristiāns Vanags
2010
Markuss Vanags
2012
Grifiki
LUDMILA Storožuka
1984
Darina Storožuka
2013
Arhips Storožuks
2011
Riteņvasara
Lauma Lange
2009
Lote Lange
2011
Dana Alksne
1979
Bravo Liāna!
Liāna Kreitāle
2016
Ilva Kreitāle
1978
Grifiki
Ludmila Storožuka
1984
Arhips Storožuks
2011
Darina Storožuka
2013
Strazdu ielas republika
Mārtiņš Bērziņš
2011
Jēkabs Bērziņš
2013
Dzintra Ločmele
1981
Māris Bērziņš
1979
Strazdu ielas republika
Mārtiņš Bērziņš
2011
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
KALNCIEMA ĶIEĢEĻU KOMBINĀTS
Olivija Blūzma
2015
Jānis Blūzma
1977
Ātrās Rīgas sirsniņas
Regnārs Kirstuks
2015
Rasa Kirstuka
2015
Didzis Kirstuks
1978
Līga Kirstuka
1982
RIR
Regīna Kārkliņa
1989
Ivo Kārkliņš
2010
Raivo Kārkliņš
2014
Rūķis
Rūta Bethere
2015
Antra Beķere
1969
Dream ti:m
Tomass Sidorovičs
2011
Alekss Sidorovičs
2013
Mikuss Sidorovičs
2016
Santa Augucēviča Sidoroviča
1986
Cīrulīši
Vita Baumane
1986
Alens Olivers Cīrulis
2013
Mārtiņš Cīrulis
1990
Staiguļi
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Deivids Danilovskis
2013
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Deivids Bārzdainis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Deivids Daņilovskis
2013
Volts
Vladislavs Zdanovskis
1985
Polina Zdanovska
2013
Dmitrijs Zdanovskis
2006
Oskars Annusevics
2012