VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupāmin/kmpti/kmmin/ptikm
1509Riga Adventure TeamJānis Kemers
Valdis Čunka
04:00:02140-1139MO4:100:10:015.8500:01:4323.9
2524B3/Bez kompasaIeva Godiņa
Aiga Kalniņa
03:49:421220122WO4:100:10:465.7200:01:5321.3
3417Maldugunij pa pēdāmEdgars Zaķis
Māra Braslava
03:58:331160116XO4:100:11:385.6600:02:0320.5
4538PirmsogreToms Bergmanis
Mārtiņš Slišāns
04:00:01117-1116MO4:200:11:145.4700:02:0321.4
5508BumbieriGuntars Logins
Andžejs Stenclavs
03:57:581060106MO4:300:11:155.0100:02:1521.2
6534Triklīnie kāpuriAgris Bērziņš
Kristīne Krūkle-Bērziņa
03:57:441020102XO4:200:13:065.6200:02:2018.1
7505Jautrie TētukiRolands Auziņš
Jānis Ģirnis
03:52:2898098MO4:400:12:495.4000:02:2218.1
8511Olaines bukiAndrejs Gaumigs
Igors Kozlovs
04:15:14107-1691MO4:500:12:315.2400:02:2320.4
9447ZAJECZane Dzirkale
Juris Kļaviņš
03:49:4690090XO4:300:14:495.8000:02:3315.5
10450INTRUM DZINĒJIKārlis Cinis
Jānis Amsters
Kristaps Skujiņš
03:55:0990090MO4:600:14:425.6200:02:3716.0
11515Latvia TrailRace & CoMārtiņš Freibergs
Ivars Adomens
03:57:4689089MO4:700:12:354.7100:02:4018.9
12522Cepti kartupeļiAgnese Katlapa
Uldis Katlaps
03:59:0988088XO4:400:15:425.7800:02:4315.2
13411Pelēkie mošķuļiElīna Masteiko
Gustavs Millers
03:59:3388088FAM4:100:13:334.9800:02:4317.7
14529Krones ielaLinda Rožkalna
Aivars Rožkalns
03:55:4486086XO4:500:15:595.8300:02:4414.7
15402ApPasaule O-TeamSigita Cimermane
Evita Gause
Ligita Liepiņa
Agnese Sila
03:57:2785085WO4:200:16:305.9100:02:4814.4
16519Vienā laivāKristaps Kļaviņš
Egils Staris
04:04:0490-585MO4:800:13:455.0700:02:4317.8
17535ASTesJurģis Suts
Dzintars Suts
03:57:2784084MO4:900:13:314.7800:02:5017.6
18513RomanichiRomāns Koškins
Ilva Koškina
Elīza Koškina
04:04:1788-583FAM4:200:15:075.4400:02:4716.2
19456Čemurs & ČiekursLīga Meļķerte
Anete Meļķerte
03:47:1581081WO4:300:16:395.9300:02:4813.7
20512Timmy & JimmyGunārs Gaumigs
Renārs Berķis
04:01:1681-279MO4:1000:15:115.1000:02:5915.9
21418BEZ VARIANTIEM!Normunds Darznieks
Einārs Aleksandr Dārznieks
03:53:1378078MO4:1100:17:035.7000:02:5913.7
22429RogViLaVija Elstiņa
Laura Bušunova
03:57:5578078WO4:400:16:225.3700:03:0314.5
23533Meža ielas republikaAntons Paničuks
Līza Paničuka
Kristers Jānis Logins
03:59:3376076XO4:600:15:585.0700:03:0915.0
24516UzvarētājasInga Priede
Kristīne Goldmane
03:51:3174074WO4:500:16:525.3900:03:0813.7
25520MaldugunisNatālija Joničenko
Raivita Birkentāla
03:58:4971071WO4:600:13:233.9800:03:2217.8
26504JauniņieKaspars Kalnbērzs
Daiga Kalnbērza
03:49:1670070XO4:700:19:015.8100:03:1712.1
27405Bez sponsoraĢirts Rautenbergs
Lauris Svars
03:54:3568068MO4:1200:18:395.4000:03:2712.6
28433BAILILZE BIEZE
BAIBA ĀĶE
03:56:5468068WO4:700:20:155.8100:03:2911.7
29507KrekeriSanta Birģele
Ligita Leitlande
Jānis Birģelis
03:54:5767067XO4:800:19:535.6700:03:3011.8
305172reiz vienā mežā neapmaldīsiesArtjoms Jefimovs
Juris Augškalns
04:00:3667-166MO4:1300:18:225.1100:03:3513.1
31506Dāmas atpūtāBaiba Auziņa
Jana Fronta
03:53:5763063WO4:800:19:525.3500:03:4311.8
32527Jūrmalas NārasJana Veinberga
Elga Ence
03:59:4863063WO4:900:20:455.4500:03:4811.6
33514Neklusē pie eglītes!Rolands Klušs
Roberts Auziņš
03:53:5560060MO4:1400:15:053.8700:03:5415.5
34525Orientētis un daži bērniKristaps Dzvinko
Zintis Dzvinko
Daina Dzvinko
03:53:4656056FAM4:300:20:294.9100:04:1011.4
35445MākoņgājējasLudmila Kozačenko
Dace Ahiļčenoka
Linda Stanga
03:55:0654054WO4:1000:16:213.7600:04:2114.4
36530Marta sniegpulksteņiUna Vanaga
Ginta Šenfelde
03:41:5346046WO4:1100:25:125.2200:04:498.8
37421Raganu klubiņšAnda Ozoliņa
Laura Zariņa
Izanda Puncule
Velta Holcmane
04:06:5852-745WO4:1200:23:344.9600:04:4510.5
38521Pērle un Murse paliek mājāsNormunds Baķis
Ilze Baķe
Estere Baķe
03:40:2844044FAM4:400:27:455.5400:05:017.9
39518ZāģeriAsanta Miesniece
Einārs Vētra
03:44:0443043XO4:900:24:014.6100:05:139.3
40532Olaines slaistiAndris Melnis
Vladislavs Voitehovičs
03:40:4740040MO4:1500:22:274.0700:05:319.8
41443LauviņasLinda Jansone
Mārīte Eversone
03:57:3137037WO4:1300:22:583.5800:06:2510.3
42528ApiņiArtis Apinis
Inese Apine
Lauma Apine
Kalvis Apinis
04:03:3939-435FAM4:500:26:514.3000:06:159.1
43536SDK Pa skuju takuIneta Briede
Tomass Delle
04:15:3251-1635XO4:1000:15:133.0400:05:0116.8
44531KurbadsAleksandrs Starikovs
Igors Rižikovs
03:54:4533033MO4:1600:32:334.5800:07:077.2
45539MītavaIlva Rudusa
Solveiga Luguza
03:43:5131031WO4:1400:28:273.9400:07:137.9
46526DZVINKOEvija Dzvinko
Nora Dzvinko
03:51:4930030FAM4:600:35:094.5500:07:446.6
47829Komēta nāk!Laura Cepurite
Līva Magdalēna Barkāne
Monta Ozola
03:51:5127027WO4:1500:29:543.4800:08:357.8
48503Bikšopi 2Lauma Stroža
Dāvis Strožs
Kristers Strožs
03:07:4818018FAM4:700:32:223.1000:10:265.8
49406BikšopiRenārs Krīgers
Arita Krīgere
03:07:5418018XO4:1100:32:233.1000:10:265.8
50537Vadītājs ar puķi rokāsJānis Vanags
Jasmīne Vanaga
Melisa Vanaga
02:46:3016016FAM4:800:38:143.6700:10:244.4
51523Mazie ĶemeriZane Ķemere
Laura Ķemere
Jēkabs Ķemers
02:47:4916016FAM4:900:38:323.6700:10:294.4
52510Pazudušais azimutsMadara Pāvele
Gerda Rozīte-Pupkeviča
Madara Štorha
04:50:3958-580WO4:1600:19:033.8000:05:0115.3