Izvēlieties sev ērtāko laika intervālu, kurā var ierasties uz treniņu un saņemt karti un aploksni. Šīs sistēmas mērķis ir izkliedēt dalībniekus vienmērīgi un novērst rindu veidošanos un ievērot spēkā esošos ierobežojumus.

Lai izvēlētos savu ierašanās laiku, spied uz jautājuma zīmēm pie savas komandas nosaukuma un ievadi jebkuru komandas biedra dzimšanas datus un izvēlies laiku. Izvēloties starta laiku, ņemiet vērā, ka jūsu finiša laikam jābūt pirms 17:00, kad finiša zona tiks slēgta.

 
2H
MO2
ALUS
??:??
Viesturs Zimackis
1989
Elmārs Āboltiņš
1989
Ainārs Brālītis
1990
Saštukos uz trijiem
10:45
Kaspars Pudists
1983
Reinis Roga
1982
Edgars Astašovs
1981
Vadātājs
??:??
Krisjanis Mezulis
1991
kristaps Zelmenis
1991
Bez steigas
12:30
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Šurpu-turpu!
11:15
Reinis Zābers
1982
Ģirts Magone
1987
MAHINATORI
??:??
Alberts Laksis
2010
Helmuts Laksis
2011
WO2
Finišs ir mīts
10:00
Agita Kudlāne
1990
Monta Peciņa
1993
Nakts sikspārņi
12:45
Dace Kaļķe
1973
Kristīne Ondrupe-Kirilova
1967
UltraSuperHDDuo
??:??
ILZE TROPA
1975
AIJA FELDMANE
1975
Piens ir ledusskapī
09:30
Ilze Vilciņa
1990
Inese Vilciņa
1988
Pilsētas žurkas
10:30
Anete Dārta Rožkalne
1996
Gunita Daldere
1984
XO2
Dzelzs mērnieks
10:30
Arvīds Ondrups
1996
Santa Beļkus
1993
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
11:30
Eduards Pāķis
1976
Sniedze Brakovska
1980
Roņi
11:45
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
Daniela Reihenbaha
1996
Ukurmukursmuguri
10:00
Artūrs Pielēns-Pelēns
1985
Linda Miščenko
1984
dxdt
09:00
Kirils Surovovs
1992
Viktorija Leimane
1997
Ampēriņš
09:45
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Kā būs tā būs
12:30
Kristofers Metums
2008
Emija Metuma
2007
Kreņķis
09:30
Ģirts Salmiņš
1969
Agnese Rekēviča
1982
Artūrs Vīksne
1984
Grūtās minkas
09:15
Lauma Muceniece
1985
Gatis Midrijānis
1982
Isostar
09:30
Guntars Mankus
1969
Irita Puķīte
1974
Family2
SUPERBLĀZMA
??:??
Dainis Locāns
1971
Elita Locāne
1970
Toms Locāns
2009
Puišeli
??:??
Uldis Zīle
1963
Fricis Briedis
2012
Špociņi
12:45
Lolita Kauķe
1979
Jānis Bižāns
2008
Klāvs Bižāns
2011
Riteņvasara
??:??
Dana Alksne
1979
Lauma Lange
2009
Lote Lange
2011
Begemots un kaķis
12:00
Kalvis Bricis
1963
Lillija Brice
2008
Durbe var
09:15
Iveta Eglija
1988
Mārtiņš Eglijs
1985
Kristaps Eglijs
2020
Franči
??:??
Ģertrūde Silauniece
1968
Francis Kozlovs
2009
Pastniece Panna
12:45
Gatis Kauss
1983
Paula Kauša
2010
Anna Kauša
2015
Rikas Draugi
10:00
Mārtiņš Puzulis
2010
Sandis Pužulis
1978
Jūrmalas Rūķīši
11:15
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Roberts Vaivods
2007
Inese Vaivods
1978
Resnis un Slieka pērkonnegaisā
10:15
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
4H
INTRUM DZINĒJI
09:15
MO4
Kārlis Cinis
1984
Jānis Amsters
1988
Kristaps Skujiņš
1986
MO4
Patrulis
??:??
Mindaugas Strazinskas
1984
Paulius Baciulis
1984
Bez sponsora
10:00
Ģirts Rautenbergs
1984
Lauris Svars
1991
Vāveres kosmosā
??:??
Andris Bērziņš
1977
Juris Kārkliņš
1978
Māris Bērziņš
1975
BEZ VARIANTIEM!
09:45
Normunds Darznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
Pretīgās Cūkas
??:??
Gļebs Fiļipovs
1987
Edgars Zariņš
1987
Staying alive XT
??:??
Arnis Mālbergs
1981
Mārtiņš Ozoliņš
1981
Aivars Akots
1980
Liesmojoši krāvēji
??:??
Ernests Kubiļus
2002
Rinalds Celms
2002
Būs OK!
??:??
Kaspars Cers
1975
Oto Cers
2007
EX
??:??
Kaspars Lukacovs
1982
Vladislavs Mironovs
1984
Zemgus Eglītis
1989
Riga Adventure Team
09:15
Jānis Kemers
1986
Mārtiņš Ozoliņš
1984
Valdis Čunka
1982
Jautrie Tētuki
09:00
Rolands Auziņš
1970
Jānis Ģirnis
1973
Bumbieri
09:00
Guntars Logins
1992
Andžejs Stenclavs
1974
Olaines buki
??:??
Andrejs Gaumigs
1963
Igors Kozlovs
1965
Timmy & Jimmy
??:??
Gunārs Gaumigs
1999
Renārs Berķis
1998
Neklusē pie eglītes!
11:00
Rolands Klušs
1985
Roberts Auziņš
1985
Latvia TrailRace & Co
09:30
Mārtiņš Freibergs
1984
Ivars Adomens
1974
2reiz vienā mežā neapmaldīsies
10:00
Artjoms Jefimovs
1985
Juris Augškalns
1987
Vienā laivā
11:30
Kristaps Kļaviņš
1986
Egils Staris
1982
Olaines slaisti
10:15
Andris Melnis
1990
Vladislavs Voitehovičs
1993
Kurbads
09:15
Aleksandrs Starikovs
1994
Igors Rižikovs
1992
ASTes
10:15
Jurģis Suts
1992
Dzintars Suts
1965
Pirmsogre
09:30
Toms Bergmanis
1988
Mārtiņš Slišāns
1988
WO4
Čemurs & Čiekurs
11:00
Līga Meļķerte
1989
Anete Meļķerte
1992
Divmāsiņas
??:??
Inga Jansone
1982
Iveta Pazare
1979
ApPasaule O-Team
11:00
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Agnese Sila
1984
SKANDI MOTORS
??:??
Iveta Kalinka
1973
Linda Zieda
1981
Gunta Rutka
1983
Aiga Trumpika
1990
Raganu klubiņš
09:30
Anda Ozoliņa
1976
Laura Zariņa
1980
Izanda Puncule
1984
Velta Holcmane
1955
Melnais siers
??:??
Agnese Bukava
1993
Sintija Segleniece
1992
RogViLa
10:45
Vija Elstiņa
1983
Laura Bušunova
1981
Mākoņgājējas
11:45
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
Linda Stanga
1991
Cukurlotte
??:??
Agnese Purmale
1978
Kristīna Grunte
1978
BAIL
11:30
ILZE BIEZE
1970
BAIBA ĀĶE
1976
Lauviņas
10:30
Linda Jansone
1990
Mārīte Eversone
1990
Pazudušais azimuts
10:00
Madara Pāvele
1988
Gerda Rozīte-Pupkeviča
1985
Madara Štorha
1986
Dāmas atpūtā
09:00
Baiba Auziņa
1973
Jana Fronta
1971
Uzvarētājas
10:30
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Maldugunis
10:00
Natālija Joničenko
1968
Raivita Birkentāla
1971
B3/Bez kompasa
10:00
Ieva Godiņa
1976
Aiga Kalniņa
1974
Jūrmalas Nāras
10:15
Jana Veinberga
1964
Elga Ence
1964
Marta sniegpulksteņi
10:00
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Mītava
11:30
Ilva Rudusa
1975
Solveiga Luguza
1981
XO4
999
??:??
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
E.U.
??:??
Uldis Paršāns
1972
Evita Dzanuškāne
1982
Bikšopi
10:30
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgere
1985
Paštas H2O
??:??
Zenonas Saldžiūnas
1961
Rasa Regina Saldžiūnienė
1961
Agrā rūsa!
??:??
Lāsma Zebuliņa
1974
Dace Spalva
1985
Arnis Pokšāns
1967
Maldugunij pa pēdām
10:45
Edgars Zaķis
1988
Māra Braslava
1992
ZAJEC
09:30
Zane Dzirkale
1983
Juris Kļaviņš
1966
Filcs
??:??
Aigars Slotiņš
1976
Dace Slotiņa
1976
Jauniņie
10:30
Kaspars Kalnbērzs
1981
Daiga Kalnbērza
1985
Krekeri
09:00
Santa Birģele
1992
Ligita Leitlande
1970
Jānis Birģelis
1967
Zāģeri
09:15
Asanta Miesniece
1998
Einārs Vētra
1994
Cepti kartupeļi
09:00
Agnese Katlapa
1991
Uldis Katlaps
1993
Krones iela
12:00
Linda Rožkalna
1967
Aivars Rožkalns
1967
Meža ielas republika
11:45
Antons Paničuks
1990
Līza Paničuka
2005
Kristers Jānis Logins
2005
Triklīnie kāpuri
11:00
Agris Bērziņš
1986
Kristīne Krūkle-Bērziņa
1986
SDK Pa skuju taku
10:30
Ineta Briede
1985
Tomass Delle
1985
Family4
Pelēkie mošķuļi
09:00
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Jānis Krastiņš
1979
Skrienošie pūķi
??:??
Andris Klagišs
2009
Anna Klagiša
2011
Lāsma Klagiša
1977
4K
??:??
Kaspars Aksenoks
1972
Kristaps Aksenoks
2002
Kristofers Aksenoks
2013
Bikšopi 2
10:30
Lauma Stroža
1988
Dāvis Strožs
2014
Kristers Strožs
2014
Pērle un Murse paliek mājās
12:00
Normunds Baķis
1971
Ilze Baķe
1973
Estere Baķe
2010
Romanichi
11:30
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
Mazie Ķemeri
10:15
Zane Ķemere
1985
Laura Ķemere
2014
Jēkabs Ķemers
2016
Orientētis un daži bērni
12:00
Kristaps Dzvinko
1981
Zintis Dzvinko
2012
Daina Dzvinko
2014
DZVINKO
12:00
Evija Dzvinko
1986
Nora Dzvinko
2016
Apiņi
11:45
Artis Apinis
1981
Inese Apine
1983
Lauma Apine
2008
Kalvis Apinis
2010
Vadītājs ar puķi rokās
11:15
Jānis Vanags
1981
Jasmīne Vanaga
2013
Melisa Vanaga
2015
6H
Roberts Treijs
1979
Ritvars Klapars
1976
Gatis Čirka
1977
Laura Skujiņa
1989
MJ6
Latvju dēli
09:15
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
WJ6
kā ir tā jādzīvo
??:??
Elīza Madsena
2004
Anete Strauta
2005
XJ6
Pieteikumu pagaidām nav
MO6
WeNOM
09:00
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Māris & Jubilāri
09:45
Andris Rēders
1979
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
INK&T
09:00
Ingus Tonnis
1985
Nauris Kozuliņš
1982
Krūšu inspekcija
09:30
Miķelis Zumbergs
1982
Guntis Šmaukstelis
1985
BŪS LABI
09:15
Artūrs Škuts
1986
Edijs Šņickovskis
1984
Mareks Tumašs
1976
Chain Reaction
09:30
Jānis Stašāns
1980
Ilmārs Gaidelis
1987
Vaidava 2000
10:45
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
MML Imports
??:??
Juris Mikulens
1980
Artūrs Ronis
1985
Raimonds Ronis
1989
Auces aeroklubs
09:00
Vilnis Frišfelds
1974
Raimonds Kaže
1983
BWCA
09:00
Artūrs Graube
1983
Jānis Pizičs
1985
WO6
Meža ogas
??:??
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Komēta nāk!
09:15
Laura Cepurite
1988
Līva Magdalēna Barkāne
1990
Monta Ozola
1988
XO6
JNSC
??:??
Aivis Šiliņš
1997
Krista Strautniece
1993
FROGS
??:??
Alex Kiselev
1985
Elizaveta Dedova
1994
Action direct
??:??
Dmitrii Vasilev
1984
Anna Voronova
1988
I kubā + J
09:00
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
Čop Čop Čop
10:00
Gunita Sprūde
1990
Mārtiņš Lukstaraups
1986
ELLE
??:??
Līga Blumfelde
1979
Ēriks Ozols
1982
Taku Takotāji
??:??
Iveta Zviedre
1981
Ansis Zviedris
1982
Una Liepiņa
1977
Aivars Skutelis
1968
Kaupieši
??:??
Mareks Emsiņš
1982
Kristīne Bērziņa
1986
Siers un Pīrāgs
??:??
Andžejs Stepančuks
1992
Evija Taurene
1992
DIVIPLUSDIVI
09:30
Olga Starpina-Otaņķe
1988
Gatis Otaņķis
1986
Kristīne Kuduma
1980
Jānis Kudums
1980
MEŽPILS
09:15
Kaspars Adijāns
1987
Elīna Kabaļina
1991
Lapsu mednieki
10:30
Līga Neilande
1980
Andrejs Smuļko
1980
Nadežda Šaburova
1979
Katrīna Bezsmertnaja
1994
Vijolīšu grava
09:45
Māra Pucena
1988
Klāvs Svilpe
1985
Čubīši
10:15
Inga Prule-Munda
1985
Edgars Prulis-Munda
1984
PB
09:00
Sandis Pētersons
1981
Ieva Biedrīte
1982
Brunavieši
09:15
Guntars Žilinskis
1980
Skaidrīte Ziediņa
1983
MV6
KARVAJALAD
??:??
Reigo LEHTLA
1970
Alexander KHALYAPIN
1968
Visurgājēji
??:??
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
84
??:??
Lauris Zemvalds
1979
Raivis Strauts
1979
Dad will fix it
09:15
Edgars Peičs
1977
Arvīds Ozoliņš
1975
ALUSALA
10:00
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
Pūpēži
09:15
Leons Mednis
1978
Raimonds Bricis
1981
Onkuļi
09:15
Einārs Masteiko
1972
Jānis Viškers
1976
BEZ STRESA
10:15
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
WV6
Vidzemes Ekspresis
??:??
Iveta Zāģere
1965
Inese Bērziņa
1969
Astoni
??:??
Anu Oras
1977
Kadi Taalberg
1977
Ülle Lobjakas
1971
Dzintars matos
10:00
Kristīne Kadaša
1980
Gunta Brazauska
1980
Mēs ar putniem
10:00
Gunta Blūzma
1978
Laura Mazmača
1976
Būt vai nebūt...
09:45
Sintija Stiģe
1977
Evija Voitkāne
1969
Piedzīvojumu meklējot
09:00
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Vidzemnieces
09:30
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Hiperbolas
10:00
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Latvietes
10:15
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
XV6
Daugav s abas malas
??:??
Jurijs Narels
1968
Inga Ziediņa
1971
Resnais Susurs
09:45
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
Skudrulāči
09:15
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Problēmas un sēnes
??:??
Māris Puķe
1978
Agnese Rutkovska
1975
Otrā jaunība
??:??
Andris Graudiņš
1972
Ilze Strautiņa
1977
Septītie
09:00
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Hakuna matata
09:45
Ints Bruņenieks
1976
Gundega Bruņeniece
1981
Trijatā
10:00
Jānis Biezais
1950
Dace Ikšele
1967
Vairis Krauklis
1953
Tērauda Divplākšņi
09:30
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1973
MSV6
V & V
09:45
Valdis Stupāns
1954
Valdis Sirsniņš
1959
kalnieši
11:00
Arvīds Teteris
1940
Miervaldis Bušs
1952
ASIE PIPARI
09:45
Ilmārs Kaulakans
1955
Aivars Druvenieks
1956
WSV6
J N S C
11:00
Gerda Sirmā
1965
Sandra Kazāne
1964
KĀ2
09:30
SARMĪTE VLODARE
1958
DACE SAULĪTE
1959
Bebrītes
09:45
Antra Gaumiga
1963
Rota Šņuka
1963
Velmara
11:00
Māra Bolšteina
1943
Velta Zjatkova
1939
XSV6
Kreisā un Alnis brīvsolī
09:15
Ilmārs Dukulis
1964
Inta Poriķe
1963
Malači
09:30
Uldis Pekuss
1958
Velga Buša
1957
Āpši
09:45
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Amata
??:??
Viesturs Ziediņš
1955
Inta Tabaka
1953
MaSka
10:30
Skaidrīte Otaņķe
1960
Māris Otaņķis
1956
Persiki
09:45
Juris Šinke
1957
Ārija Šinke
1957
Durbes bizoņi
09:15
Silvija Penkule
1960
Māris Penkulis
1957
EŽI
10:15
Ilga Elksnīte
1953
Andris Elksnītis
1952
DO
10:15
Daina Celma-Zida
1950
Oskars Zids
1948
Ābeļkalns
09:45
Jānis Lagzdkalns
1958
Līga Lagzdkalne
1962
Mona V
10:00
Jānis Nāgelis
1960
Baiba Ozola
1964
Family6
Moskīti
??:??
Dāvis Rapa
2009
Klementīne Rapa
2002
Mija Rumka
1973
3mtb
VMTB
Alberts Lauders
2014
09:00
Aldis Strožs
1969
12:00
Andrejs Movļaiko
1984
11:00
Andrey Pelipenko
1983
11:00
Andris Ustups
1974
11:45
Arnis Mežeriņš
1980
09:00
Dmitrijs Vladimirovs
1986
??:??
Edgars Bērziņš
1980
12:15
Eduards Rēns
1980
12:00
Ernests Krēsliņš
2003
10:45
GINTS SKRIBĀNS
1973
11:15
Ints Marcinkevičs
1973
11:45
Juris Bogdanovs
1985
10:45
Jānis Spruģevics
1981
12:15
Kalvis Meiers
1973
11:00
Kristers Strožs
2014
??:??
Kārlis Lauders
1988
09:00
Kārlis Meiers
2006
11:00
Kārlis Dzalbs
1972
10:45
Matīss Melecis
1977
10:45
Māris Siliņš
1973
09:45
Māris Andersons
1986
10:30
Mārtiņš Godiņš
1974
10:00
Mārtiņš Linde
1985
12:15
Mārtiņš Pētersons
1983
??:??
Normunds Orlovs
1976
11:00
Oskars Āboliņš
1974
12:15
Oskars Krēsliņš
1977
10:45
Oskars Ozols
1980
10:00
Raimonds URTANS
1989
??:??
Raimonds Bērziņš
1977
11:45
Raitis Muižnieks
1968
09:15
Reinis Dzenis
1983
10:45
Uldis Germans
1980
12:15
Valdis Kokoriss
1964
11:15
Valters Freidenfelds
1969
12:30
Viesturs Puriņš
1966
10:15
SMTB
Annija Krūma
1995
12:00
Ieva Meiere
1973
11:00
Ilze Bērziņa
1981
11:45
Ilze Putriņa
1978
10:15
Inese Kauķe
1976
12:15
Inese Kantore
1976
09:45
Iveta Rožkalne
1981
12:30
Zane Meiere
2009
11:00
O-Run
VRUN
Aldis Razgaila
1967
12:15
Andis Ceļmals
1984
??:??
Antons Pronausks
2009
??:??
Dmitrijs Students
2009
??:??
Edgars Rancāns
1981
12:00
Gints Poris
1981
09:45
Helmuts Lukačovs
1950
10:45
MAREKS BULKOVSKIS
1983
??:??
Maksims Berežnojs
2009
??:??
Normunds Grava
1975
10:15
Normunds Langins
1965
09:30
Reinis Ozoliņš
1991
11:00
SRUN
Alise Kalniņa
1994
09:15
Anita Užule
1983
12:15
Elza Žumbure
1991
09:00
Evita Ābele
1985
10:30
INGRĪDA ZAĶE
1990
??:??
Ilvija Madsena
1977
??:??
Lauma Čerņevska
1985
09:45
Nora Austriņa
1985
09:30
Sanda Rapa
1975
10:00
walk
Bērziņi 1
??:??
Arnis Bērziņš
1974
Paula Bērziņa
2009
Sandija Bērziņa
2007
Bērziņi 2
??:??
Inese Bērziņa
1976
Undīne Bērziņa
2014
Papagaiļi
12:45
Iļja Potapovs
2008
Jana Smirnova
1976
Wustriki
??:??
Kirills Carenko
2015
Nikita Carenko
2008
Galina Matrosova
1985
Bērni 4V
??:??
Kristiāns Vanags
2010
Markuss Vanags
2013
Karīna Vanaga
1981
Andrejs Vanags
1980
Grifiki
??:??
LUDMILA Storožuka
1984
Darina Storožuka
2013
Arhips Storožuks
2011
Patrulis Junior
??:??
Mantas Strazinskas
2013
Petras Baciulis
2013
Morkus Baciulis
2016
Agnė Strazinskiene
1984
Miklāvi
??:??
Miks Miklāvs
2009
Dita Miklāva
2013
Svens Miklāvs
1976
Krūzītes
09:30
Nataļja Krūzīte
1978
Laura Krūzīte
2012
Linda Krūzīte
2012
H.T.L.
10:30
Olīvija Kivlāne
2015
Anna Kivlāne
1985
Kalnciema Ķieģeļu Kombināts
??:??
Olīvija Blūzma
2016
Dace Lakse
1973
Ainārs Laksis
1971
RIR
??:??
Regīna Kārkliņa
1989
Ivo Kārkliņš
2010
Raivo Kārkliņš
2014
Ksenija Lugovaja
1991
Cīrulīši
??:??
Vita Baumane
1986
Alens Olivers Cīrulis
2013
Mārtiņš Cīrulis
1990
Spoki
??:??
Vlada Dobroserdova
2011
Vjaceslavs Dobroserdovs
1980
Olga Dobroserdova
1984
Staiguļi
??:??
Vladimirs Daņilovskis
2013
Sigita Daņilovska
1972
Deivids Danilovskis
2013
Baltie pūkainie
??:??
Vladimirs Daņilovskis
2013
Deivids Daņilovskis
2014
Sigita Daņilovska
1972