SACENSĪBU PROGRAMMA   

Esam pamainījuši arī 2019.gada rogaininga starta laikus. Tagad katra distance startē ik pēc 1h un finišē tieši tāpat - ik pēc 1h. Vasaras posmā Rogaininga pastaiga bērniem startēs kopā ar 6h rogainingu.

Laiks Aktivitāte
16:00 Sākas numuru izņemšana un karšu dalīšana
18:00 Starts 6h rogainingam un Rogaininga pastaigai
19:00 Starts 4h rogainingam
20:00 Starts 2h rogainingam un Rogaininga skrējienam
22:00 Kontrollaika beigas 2h distancei
22:30 Apbalvošana 2h rogainingam 
23:00 Kontrollaika beigas 4h distancei
23:30 Apbalvošana 4h rogainingam
00:00 Kontrollaika beigas 6h distancei un Rogaininga skrējienam
00:30 Apbalvošana 6h rogainingam

NUMURU IZŅEMŠANAS KĀRTĪBA    

Vienam komandas dalībniekiem jādodas uz reģistratūru izņemt dalībnieku numurus, jānosauc komandas nosaukums un jāparakstās reģistrācijas protokolā par starta pakas saņemšanu un ar ko apliecina, ka uzņemas turpmāko atbildību par SI karšu (identu) un īrētā ekipējuma nodošanu nebojātu pēc finiša. Komandas aploksnē atradīsies numuri, saspraudes, SI kartes (identi), aproce SI kartes piestiprināšanai ap roku, kā arī dažādi speciālie piedāvājumi no atbalstītājiem. Komandām, kas īrē kompasus, tie tiks izsniegti kopā ar aploksnēm.

SACENSĪBU centrs

Sacensību centrs drīzumā tiks paziņots.

Sacensību centrā tiks nodrošinātas tualetes, mantu glabātuve, ģērbtuves, reģistrācija, karšu saņemšana, pirmā medicīniskā palīdzība, apbalvošana. Dalībniekiem būs iespēja iegādāties ISOSTAR enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, kā arī citas lietas sacensību atbalstītāju teltīs.